FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Skuteč poražena!

Skuteč poražena!

K prvnímu povánočnímu utkání nastoupili naši muži v rámci 16. kola Divize D v sobotu 7. 1. 2023 od 19:30 hod. V domácí hale přivítali tým FbC Skuteč.

Utkání přihlíželo skvělých 102 diváků, kteří na první gól v novém kalendářním roce nemuseli dlouho čekat. Již ve druhé minutě využil protiútok Vojta Pavlák a ve 13. minutě zvyšoval náskok domácích hráčů Patrik Rašek. V 17. minutě o sobě dali poprvé gólově vědět také hosté, kdy snížili náskok FTC na 2:1. Naši hráči ovšem rychle odpověděli a hned v 18. minutě vybojoval trestné střílení Patrik Rašek a Vojta Novák nedal hostujícímu brankáři šanci. Do konce třetí třetiny zvýšili domácí hráči své vedení ještě jednou, a to konkrétně už zmiňovaný Patrik Rašek, do kabin se tak odcházelo za stavu 4:1.
Nástup do druhé třetiny vyšel našim hráčům znovu na výbornou. Ve 22. minutě zvyšoval na 5:1 Vojta Pavlák. Ve 29. minutě dokázala Skuteč snížit na rozdíl tří gólů a zdramatizovat tak stav utkání, chvíli poté dostali ještě hosté možnost první přesilové hry v zápase, kterou však domácí bez problémů ubránili, a navíc po úniku Vojty Nováka dokázali zvýšit náskok na 6:2, tento stav byl také konečný pro druhou třetinu. 
Vstup do třetí třetiny vyšel lépe hostům, dvěma slepenými góly snížili na 6:4 a vypadalo to, že se v domácí hale schyluje k dramatu. Ve 48. minutě viděli diváci po postupném vyloučení nejdříve domácích a poté hostů hru 4 na 4, která vyšla lépe domácím. Nejprve na 7:4 zvyšoval kapitán David Vaňásek. Po vypršení trestu pro domácího hráče následovala přesilová hra FTC, kterou dokázali využít na 8:4, zvyšoval znovu David Vaňásek. V 52. minutě přidal svůj třetí gól v zápase Vojta Novák a v minutě 60. uzavřela skóre gólem na 9:5 hostující Skuteč.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 42048
Posledních 30 dnů: 534 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 18

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne