FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Junioři v Litomyšli nezaváhali

K dalším dvěma zápasům juniorské 2. ligy ve florbalu zajížděl náš tým do sousední Litomyšle, kde jsme se v neděli 22.4. 2018 utkali nejprve s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší a poté v derby s domácím FBC PEAKSPORT. Obě utkání naši kluci vyhráli, před posledními dvěma koly máme na vedoucí Náchod ztrátu 2 bodů a ve vzájemném zápase příští neděli v Jaroměři můžeme zaútočit na první místo ! Budeme potřebovat hlasivky všech našich fanoušků, tak v neděli 29.4. 2018 vzhůru do Jaroměře !

FTC Vysoké Mýto - Orel Rtyně v Podkrkonoší    12 : 1   ( 3 : 0, 3 : 1, 6 : 0)

Naprosto jednoznačné utkání, ve kterém neměli hráči Rtyně sebemenší šanci na úspěch a nejen proto, že jich bylo opět jenom osm do pole ... Náš tým dominoval od začátku až do konce a s chutí si zastřílel. Tým Rtyně potvrdil, že nejen výkonem, ale zejména přístupem k soutěži zaslouženě sestupuje do 3. ligy.

Statistiky našich hráčů : Jiří Unzeitig 3 + 1, Libor Knypl 3 + 2, Marek Cifra 2 + 0, Petr Lesák 1 + 0, Radim Jiráský 1 + 1, Filip Spurný 2 + 0, Tomáš Janiš 0 + 1, Kryštof Šebetka 0 + 2

FTC Vysoké Mýto - FBC PEAKSPORT Litomyšl   7 : 3   (3 : 1, 3 : 1, 1 : 1)

Očekávané derby přineslo rychlý a důrazný florbal, přesně tak, jak se na podobné zápasy sluší a patří. Náš tým byl od začátku utkání aktivnější a už po pěti minutách jsme vedli 2 : 0 po brankách Petra Lesáka a Jirky Unzeitiga. Domácí vzápětí snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Do konce třetiny jsme brankou Libora Knypla zvýšili na 3 : 1 a v druhé třetině jsme výborným výkonem náš náskok zvýšili až na 6 : 2, když se trefili postupně  Jirka Unzeitig a dvakrát Petr Lesák, který tak završil hattrick. V poslední třetině jsme výsledek perfektní obranou udrželi a navrch jsme přidali Liborem Knyplem pojistku na konečných 7 : 3. Utkání se hrálo v perfektní atmosféře solidně zaplněné haly v Litomyšli a opět se potvrdilo, že v letošní sezóně mají tyto dvě města nejlepší fanoušky.

Statistiky našich hráčů : Jiří Unzeitig 2 + 1, Libor Knypl 2 + 3, Marek Cifra 0 + 1, Petr Lesák 3 + 1, Radim Jiráský 0 + 1,