FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko mužů postupuje do Divize !

Áčko mužů postupuje do Divize !

Třetí tým FTC Vysoké Mýto bude hrát celostátní soutěž...

Po uzavření přihlášek na sezonu 2017/2018 postupuje A tým mužů do DIVIZE !!! Další odměna pro naše skvělé fanoušky a hráče, kteří již několik předchozích let klepali divizi na dveře. Máme se tedy opět na co těšit a naši mladí mají kam směřovat. Během posledních let nám postup unikl již několikrát mezi prsty, v loňské sezóně o pouhý bod! Za posledních 5 let se Áčko můžu umístilo 4x na teoretické postupové šanci avšak nikdy to nevyšlo, až letos a to shodou okolností v tu nejméně pravděpodobnou chvíli. Každopádně je to splněný sen mnoha hráčů a možnost poměřit se s lepšími týmy.

Našimi soupeři budou ať již známé týmy, jako například: Chrudim, Litomyšl, Přelouč, Všestary (které postoupily s námi) nebo Hradec Králové, který ligu v loňském ročníku naprosto ovládnul nebo třeba Rtyně. Mezi nové celky budou patřit například: Dačice, Tábor, Pacov nebo Jihlava, se kterou jsme se již potkali na Českém poháru.

Novinkou bude také změna hracího času, utkání se hraje 3x20min! Doufáme, že zavítáte do naší městské haly, protože A tým se na domácí palubovce představí v následující sezóně hned 11x...

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 43400
Posledních 30 dnů: 258 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 1

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne