FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Áčko mužů veze tři body ze Rtyně

Naši muži přerušili v sobotu odpoledne sérii proher na hřištích soupeřů a ve Rtyni v Podkrkonoší jsme zvítězili v 9. kole divize nad místním FBC Orel 9 : 6, třetiny 3 : 0, 0 : 0, 6 : 6.

K utkání jsme jeli s jednoznačným cílem ukončit nedůstojnou sérii čtyř proher na hřištích soupeřů. Jak už napovídá výsledek jednotlivých třetin, poctivě jsme odpracovali první dvě, ve kterých jsme domácí téměř k ničemu nepustili. Vyvarovali jsme se zbytečných chyb v rozehrávce a prakticky jsme kontrolovali průběh utkání. Věděli jsme, že to hráči Rtyně před třetí třetinou zdaleka nezabalili a byli jsme připraveni na jejich aktivitu, ale poslední třetina se změnila v přestřelku s dvanácti góly, ve které se nám domácí v jednu chvíli přiblížili na rozdíl jediné branky. Naštěstí jsme všechny další ataky hráčů Rtyně ustáli a v závěru jsme naše zasloužené vítězství pojistili dvěma brankami.

První utkání v divizi má za sebou Martin Dobruský a po zranění se do sestavy vrátil jeden z pilířů obrany Jirka Vrba. Všichni hráči zaslouží pochvalu za poctivý výkon, který se budeme snažit zopakovat v neděli 19.11. 2017 od 18.00 hod., kdy nastoupíme ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem s domácími FBC Innebandytos Hradec Králové. Držte nám palce !

FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto  6 : 9 (0 : 3, 0 : 0, 6 : 6)