FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Nepovedené derby v Litomyšli

V neděli 5.11. 2017 sehráli naši muži divizní derby v Litomyšli. Po nepřesvědčivém výkonu zejména v prvních dvou třetinách jsme s domácími hráči prohráli před zaplněnými tribunami 6 : 8.

Do Litomyšle jsme odjeli s jasným cílem získat tři body. K optimismu nás opravňovala nejen hráčská kvalita našeho týmu, ale také skalp vedoucího týmu soutěže, Centropenu Dačice, v minulém kole. Jenže se ukázala stará pravda, že bez stoprocentního nasazení a přístupu k utkání se úspěch nikdy nedostaví a tak zvítězili hráči Litomyšle, kteří prokázali větší vůli po vítězství a byť jsme svého soupeře přestříleli v poměru 41 : 30, tak domácí zaslouženě získali tři body. Náš tým zabral až v poslední třetině, kdy jsme zatlačili domácí do defenzívy, byli jsme krůček od vyrovnání, ale otočit utkání se nám už nepovedlo. Bohužel jsme ztratili nejen body, ale i kontakt s čelem tabulky, kdy ze čtvrtého místa ztrácíme na vedoucí Dačice už šest bodů. Napravit nepodařené vystoupení v Litomyšli můžeme už tuto sobotu, kdy v hale ve Rtyni v Podkrkonoší hrajeme od 16.00 s FBŠ Všestary.

Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří přijeli do Litomyšle v hojném počtu, vytvořili našim klukům téměř domácí prostředí a společně s příznivci Litomyšle připravili pro hráče obou týmů výbornou atmosféru.

FBC PEAKSPORT Litomyšl - FTC Vysoké Mýto  8 : 6  (3 : 3, 3 : 1, 2 : 2)

Branky našeho týmu : Sháněl 2, Koubek, Kobr, Pavlák, Kadavý