FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Junioři se drží na špici tabulky, ale poprvé prohráli

Naši junioři sehráli v sobotu 28.10. 2017 v domácím prostředí další dvě utkání 2. ligy juniorů. Nejprve jsem vcelku bez problémů porazili tým FBC SION DDM Nová Generace HK 7 : 4 a v druhém utkání jsme prohráli s týmem Florbal Primátor Náchod 5 : 8. Po šesti odehraných kolech je náš tým na druhém místě tabulky o skóre za vedoucím Náchodem. Oba týmy mají shodně 15 bodů.

Naše mužstvo nastoupilo v sobotu v následující sestavě : Olejár, Žufánek - Cifra, Jiráský, Matějka, Šebetka - Ivanjuk, Knypl, Unzeitig - Lesák, Vácha, Spurný - Pfeifer, Al-Zein, Dolejší.

Do utkání se soupeřem z Hradce Králové jsme vstoupili aktivně a v osmé minutě vedli naši hráči 3 : 0. Tento začátek v podstatě předurčil vývoj celého utkání, neboť jsme kontrolovali hru a solidně hrajícího soupeře jsme do nějakých větších akcí nepouštěli. Skóre postupně narůstalo a po dvou třetinách to bylo už 7 : 2 pro náš tým. Hradečtí v závěrečné třetině pokračovali v sympatickém výkonu a odměnou jim bylo zkorigování výsledku na konečných 7 : 4.

FTC Vysoké Mýto - FBC SION DDM Nová Generace HK  7 : 4 (3 : 1, 4 : 1, 0 : 2)

Branky našeho týmu : Unzeitig 3, Cifra 1, Knypl 2, Dolejší 1

Druhé utkání bylo přímým soubojem o čelo tabulky. Nám se znovu podařil vstup do utkání a brzy jsme vedli 1 : 0 a 2 : 1. Bohužel se nám vůbec nepovedla poslední pětiminutovka první třetiny, kdy jsme čtyřikrát inkasovali, což se ukázalo být pro další vývoj utkání rozhodující. Hosté z Náchoda se stáhli do obrany a vyráželi k ojedinělým, ale velmi nebezpečným protiútokům. Naše mužstvo si vytvořilo výraznou územní převahu, s velkým množstvím šancí, které však zůstaly nevyužity. Naše mužstvo tak poprvé v sezóně ztratilo body a umožnilo týmu Náchoda, aby se na nás dotáhl v tabulce.

FTC Vysoké Mýto - Florbal Primátor Náchod  5 : 8 (2 : 5, 1 : 1, 2 : 2)

Branky našeho týmu : Lesák 1, Spurný 1, Knypl 2, Unzeitig 1