Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Ženy o víkendu pouze za 3 body !!!

Ženy o víkendu sehrály další dva zápasy 1.ligy.

Nejprve v sobotu v podvečer nastoupily v Hradci Králové proti domácím a výsledek byl trošku zklamání. V první třetině jsme ještě dokázali se soupeřem držet krok, když nás ze stavu 3:0 pro domácí vrátila do hry dvěma goly Veronika Bekeová. Ve druhé části jsme bohužel znovu třikrát inkasovali a tentokrát se nám už vrátit nepodařilo. V poslední třetině jsme se ještě pokusili se zápasem něco udělat a hned ve druhé minutě se nám podařilo snížit golem Anety Foffové na průběžných 6:3, ale to bylo z naší strany vše. Přestože herně utkaní nebylo úplně špatné a střeleckými pokusy bylo poměrně vyrovnané, domácí hráčky nás donutili k chybám a ty nekompromisně trestaly. My jsme nebyli dostatečně důrazní, střelecky jsme byli jaloví a velmi těžce jsme se vypořádávali s rychlým a důrazným přístupem soupeře, kterému několikrát pomohlo i štěstí. Sportovně však musíme přiznat, že tomu štěstí šel celý zápas víc naproti. Proto jsme odjížděli z Hradce s porážkou 9:3.

Naše goly: 2x Bekeová, Foffová

Sestava: Husarčíková, Ondrová - Prokešová, Foffová, Zahradníková, Suchomelová - Bekeová, Juříková, Minářová Kl. - Minářová Kr., Pokorná, Šedová, Nádeníková

V neděli jsme se představili na domácí palubovce, kde jsme se potkali v letošní sezoně již podruhé s týmem FBŠ Jihlava. Podle předpokladů probíhal velmi podobný zápas jako ten minulý, takže jsme dobývali a dobývali a dobývali. V první třetině jsme viděli nejprve spoustu šancí na obou stranách a poměrně rychlou hru. Golový účet však otevřela až v 8. minutě Kristýna Minářová a začala tak své galapředstavení!!! Ve 14. minutě přidala druhý gol a po ubráněném oslabení jsme šli do šaten za stavu 2:0. Druhá třetina se nesla ve stejném stylu jako ta první, jen jsme udělali tři chyby a soupeř neváhal a proměnil. Ke Kristýně Minářové se přidala ještě Lucie Prokešová a tak po druhé třetině svítil na tabuli stav 5:3. Ve třetí třetině už soupeři došly síly a holky si konečně otevřely střelnici :) Kristýna Minářová dosáhla dokonce dvou hatricků v jednom zápase a vyhoupla se do čela tabulky střelců celé soutěže. K ní se ještě přidala znovu Lucie Prokešová a v druhé polovině poslední třetiny dokončily celkové skore Aneta Foffová, Veronika Bekeová a Klára Minářová. Výsledek zápasu tedy 11:3 a jsme moc rádi, že po dvou neúspěších na cizích hřištích jsme potvrdili domácí neporazitelnost.

Naše goly:  6x Minářová Kr., 2x Prokešová, Foffová, Bekeová, Minářová Kl.

Sestava: Ondrová, Husarčíková - Prokešová, Foffová, Zahradníková, Suchomelová - Bekeová, Juříková, Minářová Kl. - Minářová Kr., Pokorná, Šedová - Nádeníková, Poulová, Smolová

Děkujeme všem téměř sto divákům za parádní podporu a rádi bychom Vás pozvali na další domácí utkání, které odehrajeme za dva týdny. A nebudou to zápasy ledajaké...Do Vysokého Mýta zavítají oba loňští finalisté!!! V sobotu 4.11. od 16.00 nastoupí na naší palubovku loňský účastník baráže o extraligu itelligence Bulldogs Brno a v neděli 5.11. od 14.00 se představí náš poslední soupeř, zatím každého playoff, SK Jihlava. Čekají nás velmi těžké zápasy, ale my se nedáme, budeme bojovat a bránit naší dosud nedobytnou domácí tvrz :) Držte nám palce!!!