FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Ženy na cestách s polovičním ziskem!

V sobotu vyrazily naše ženy k těžkému zápasu do Náchoda, kde byl naším soupeřem tým Dobrušky. Souboj s již tradičním rivalem sliboval rychlou tvrdou a bojovnou hru, což se potvrdilo.

Vstup do zápasu, byl z naší strany doslova famózní. Skore otevřela nádhernou a chytrou střelou Barbora Zahradníková, která o pár vteřin později přihrála na další gol Kristýně Minářové a hned bylo vše veselejší. Do konce třetiny přidali goly ještě Lucie Svobodová a 2x se trefila Veronika Bekeová. Soupeř se trápil, prosadil se pouze jednou a když už se prokousal až k naší bráně, ztroskotal na výborně chytající golmance Husarčíkové. Ve druhé třetině jsme viděli velmi podobný průběh, už tedy nepadalo tolik golů, ale přesto jsem po golech Kristýny Minářové a Lucie Prokešové odchazeli do šatny za stavu 7:1. Po druhé třetině jsme udělali změny v sestavě, abychom rozložili zátěž i na další holky a zápas už se jen dohrával. My jsme s pocitem jasného vedení polevili a nechali soupeře přiblížit, ale pouze do bezpečné vzdálenosti.
Po třetinách 1:5 0:2 2:0 jsme zvítězili zaslouženě 7:3.
Bylo něco kolem půl deváte večer, nasedli jsem do autobusu a vyrazili směr Vsetín, kde nás od 10.00 ráno čekal zápas s nováčkem soutěže.

Vsetín na nás doslova vlétl, po čtyřech vteřinách se dostal do vedení, které si udržoval po celou dobu utkání. Nám se vždy podařilo jen vyrovnat. Jakoby nám nešly nohy, klid a lehkost z předchozího zápasu jsme zřejmě zapomněli někde na cestě, nemuže říct, že bychom nebojovali, ale soupeř chtěl prostě víc. Když jsme v poslední třetině srovnali na 4:4 mohli jsme několikrát překlopit skore na naší stranu, bohužel se nestalo a soupeř trestal z každé chyby z každého nedůrazu....

Do koncovky už nás Vsetín téměř nepustil a místo tlaku na vyrovnání skore nám ještě přibalil na cestu další goly. Musíme ale uznat, že ten zápas vyhrál naprosto zaslouženě.

po třetinách 2:1 1:2 4:1 skončil zápas 7:4 ve prospěch domácích. naše goly: Bekeová, 2x Juříková, Minářová Kl.

setava FTC : Ondrová, Husarčíková - Zahradníková,Suchomelová,Prokešová,Foffová,Rajnyšová,Bekeová,Svobodová,Juříková,Minářová Kr.,Minářová Kl.,Šedová, Nádeníková,Poulová

Další zápasy nás čekají 21.10. kdy se od 18.00 představíve na půdě IBK Hradec Králové a v neděli 22.10. DOMA přivítáme FBŠ Jihlavu.