FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Poslední venkovní zápas áčka!

Poslední venkovní zápas áčka!

K předposlednímu kolu Divize D zajížděli naši muži do Mohelnice, kde v neděli 12. 2. od 18.00 hod. sehráli své utkání s domácím týmem FBC Mohelnice.
První třetina se našemu týmu vůbec nepovedla, když již v 8. minutě prohrával 0:3. V 10. minutě snižoval po dobře sehrané standardní situaci Vojta Pavlák. Do konce třetiny však ještě dvakrát skórovali domácí a do kabin se tak po nevydařené první třetině našeho týmu odcházelo za stavu 1:5.
Druhá třetina už vypadala o poznání lépe. Ve 26. minutě přišlo vzájemné čtyřminutové vyloučení a hra 4 na 4 svědčila více hráčům FTC, kteří se zásluhou Radima Filipa dočkali snížení 2:5. Ve 34. minutě dostali hráči FTC první možnost přesilové hry v zápase, která i přes velké šance nebyla využita. Druhá třetina tedy skončila stavem 2:5.
Třetí třetina vyšla znovu lépe našim hráčům. Již ve 45. minutě snižoval svým prvním divizním gólem Pepa Mikulecký a i přes velké šance na obou stranách přišel další gól až v 55. minutě, kdy snižoval Libor Knypl. Hostující hráči poté otevřeli obranu s cílem vyrovnat utkání, toho v 57. minutě po přečíslení 2 na 1 využili hráči Mohelnice a stanovili konečný výsledek zápasu 6:4.
V sobotu 18. 2. 2023 čeká naše áčko poslední utkání sezóny, od 19.30 hod. nastoupí proti FBK Atlas Blansko.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 43399
Posledních 30 dnů: 329 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 5

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne