FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Derby proti Litomyšli!

Derby proti Litomyšli!

Druhé derby odehráli naši muži v rámci dvacátého kola Divize D v sobotu 4. 2. 2023 od 19.30 hod v domácí hale, kde vyzvali Florbal Litomyšl.
Na první gól derby nemuselo výborných 231 diváků dlouho čekat. V páté minutě zakončil do prázdné branky skvělou kombinaci Petr Lesák a již v osmé minutě zvýšil náskok domácích Jura Unzeitig – 2:0. Poté si naši hráči zahráli oslabení, které bez problému zvládli a náskok tak udrželi. V 17. minutě se prosadili také hosté, když snižovali na 1:2. O minutu později dostali ještě naši hráči první možnost přesilové hry, ta ovšem zůstala nevyužita a do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1.
Do druhé třetiny vstoupili naši hráči aktivněji, zastavilo je až vyloučení ve 28. minutě. Hosté svoji druhou přesilovou hru dokázali využít a vyrovnat stav utkání na 2:2. Domácí s odpovědí dlouho nečekali a ve 30. minutě dorazil míček do brány Libor Knypl, Litomyšl však dokázala znovu srovnat, tentokrát na 3:3.
Třetí třetina začala lépe pro tým hostů, kdy se poprvé v zápase dostali do vedení a na tento gól navázali ještě ve 48. a 50. minutě dalšími a odskočili tak na skóre 6:3. Domácí proto sáhli rychle ke hře bez brankáře, kterou dokázal v 55. minutě využít Vojta Pavlák. Domácí už ke konci zápasu hráli rizikové kombinace a Litomyšl z brejku přidala sedmý gól, v 59. minutě dal zápasu gólovou tečku znovu Vojta Pavlák a zápas měl tak konečné skóre 5:7 pro Litomyšl.
Derby před parádní kulisou našich fanoušků bylo jako vždy ozdobou divize a už nyní se těšíme na příští sezónu a na další dvě derby s rivalem z Litomyšle.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
NÁBOR

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
FBC Mohelnice
9:5
Podrobnosti

Ze světa sportu

Bolka hlásí první posilu. Ofenzivu Středočechů…

Jen dva dny po BigBoard Superfinále, které skončilo pro Mladou Boleslav ziskem stříbrných medailí, ohlásil celek z…

Z Gattnara se stane aligátor! Vítkovická hvězda…

Nejproduktivnější rytíř této sezony Martin Gattnar opouští Livesport Superligu a přesouvá se do Švýcarska, kde oblékne…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47694
Posledních 30 dnů: 370 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 9

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne