FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

První ligový zápas sezony

První ligový zápas sezony

Divizní muži na úvod sezony bez bodů.

K prvnímu utkání letošní sezony divize D zajížděli naši muži v pátek 9. 9. do Blanska.

Prvních deset minut zápasu mělo převahu domácí Blansko, kterou však vysokomýtští zvládli a krátce po půli první třetiny měli výhodu přesilové hry. Ta ovšem nevypadala podle představ hostů, po minutě v oslabení se prosadil domácí Fedra. Odpověď našich hráčů na sebe ale nenechala dlouho čekat, jen 13 vteřin stačilo Vojtovi Novákovi, který tak vyrovnal stav utkání střelou nad nohu domácího brankáře. Do konce první třetiny padly ještě dvě branky, nejdříve znovu z holí hráčů Atlasu a poté při hře 4 na 4 vyrovnával Jura Unzeitig. Stav po první třetině byl tedy nerozhodný 2:2.

Druhá část zápasu začala velmi divoce, nejdříve náš tým dohrával přesilovou hru z první třetiny, poté si další dvě zahráli domácí a celý tenhle kolotoč zakončila znovu přesilovka FTC. Ze čtyř přesilovek však 46 diváků nevidělo žádnou branku a museli si počkat až do půli zápasu, kdy trestné střílení domácích využil střelou Kučera. Odpověď našeho týmu na sebe znovu nenechala dlouho čekat a samostatný únik dokázal využít opět Jura Unzeitig. Do kabin se znovu odcházelo za nerozhodného stavu, tentokrát 3:3.

Na začátku třetí části zápasu netrefil úplně odkrytou bránu po skvělé kombinaci kapitán David Vaňásek, o minutu později se stejný scénář opakoval na straně Blanska, opět netrefená prázdná branka. Po půli třetí třetiny nastal zlom, kdy přišly dva slepené góly Atlasu. V závěru zkoušeli hráči FTC ještě hru bez brankáře, která však znamenala další dva góly do hostující sítě a konečný výsledek zápasu 7:3.

Herně náš mladý tým v Blansku rozhodně nezklamal. Domácí byli sice častěji na míčku, ale precizní obranou jsme většinu akcí soupeře eliminovali a co prošlo, likvidoval výborný Tomáš Olejár v naší brance. Co je ale bohužel zatím naší slabinou a musí na tom náš tým zapracovat, je střelecká produktivita. Věříme, že v dalším zápase s nováčkem ze Světlé nad Sázavou, v sobotu 17.9. od 19.30 hod. v domácí hale, to už bude zase ten náš pověstný brankostroj, s jakým jsme se prezentovali v minulých sezónách.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 38998
Posledních 30 dnů: 774 | Posledních 7 dnů: 273 | Poslední den: 16

© 2022 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne