FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

1. kolo Poháru Českého Florbalu

1. kolo Poháru Českého Florbalu

Zhodnocení 1. kola Poháru Českého florbalu v Jaroměři

     Víkend 20. až 21. srpna 2022 byl ve znamení 1. kola Poháru ČF, ve kterém nám los přisoudil tyto soupeře: TJ Sokol Jaroměř, FBC Dobruška, Hippos Žďár nad Sázavou a FBK Piráti Sokol Chrudim. Cíl byl jasný, samozřejmě postoupit do dalších bojů a v rámci přípravy na divizní sezónu si vyzkoušet některé herní situace. Zejména pak dát prostor některým novým hráčům, aby se ukázali a třeba si i řekli o své místo v sestavě áčka. Oba cíle byly splněny, postoupili jsme, jak je už známo, ze třetího místa ve skupině a ve druhém kole Poháru ČF nastoupíme v neděli 28. 8. 2022 od 18.00 hod. v hale ve Rtyni v Podkrkonoší proti místnímu celku.

     Do Jaroměře jsme přijeli s velmi mladým týmem složeným ze spousty juniorů, ve kterém například nechyběli hráči, kteří ještě loni hráli za náš dorost. Věkový průměr našeho týmu byl 20 let a je nutné zdůraznit, že mlaďáci se toho vůbec nebáli a svými výkony dali jasně najevo, že divizní sestava bude mít letos velkou konkurenci. Byli důrazní, tvrdí a v osobních soubojích zdravě drzí. Zkrátka tak, jak to chceme a jak to po hráčích v našem herním systému vyžadujeme. Jediné, s čím byl problém, byla koncovka. Na to zvyklí nejsme a produktivita našeho týmu byla jedinou stinnou stránkou našeho účinkování v prvním kole Poháru ČF. To se ale týká i starších hráčů a je otázkou, do jaké míry se na této skutečnosti podílí specifický povrch v hale v Jaroměři.

     Můžeme určitě pochválit celý tým za bojovnost, nasazení a celkový přístup k jednotlivým utkáním, starší hráči perfektně plnili svoji roli mentorů a celý tým působil a vystupoval jako skvělá parta. Ne vždy se všechno herně dařilo a máme určitě všichni na čem pracovat, ale každý makal naplno, a hlavně jsme tvořili opravdový tým! To je něco, na čem si v našem oddíle hodně zakládáme, a proto zde nebudeme nikoho jmenovitě vyzdvihovat za jeho výkony v Jaroměři, i když by si to někteří hráči jistě zasloužili.

     Nyní máme před sebou další tréninkový týden a přípravu na divizi si zpestříme nedělním utkáním 2. kola Poháru ČF ve Rtyni v Podkrkonoší. Držte nám palce a my jedeme dál!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 38998
Posledních 30 dnů: 774 | Posledních 7 dnů: 273 | Poslední den: 16

© 2022 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne