Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

V Brně bez bodů!

Muži v Brně bez bodů.

Předposlední 21. kolo divize D zavedlo naše mužské áčko do Brna, kde jsme se v hale Tatranu Bohunice utkali v sobotu 19.2. 2022 v zajímavém čase od 16.20 hod. s domácími Hornets o naději na umístění mezi prvními třemi týmy tabulky a tím i možnost porvat se o postup do Národní ligy. Bohužel, naše mise nebyla úspěšná a po prohře 3 : 10 je jisté, že budeme hrát i v příštím soutěžním ročníku divizi.

Utkání se nevyvíjelo nijak špatně a první třetinu jsme odehráli velmi dobře, byli jsme častěji na míčku a domácí měli velké problémy překonat naši kompaktní obranu. Bohužel jsme ale kupili řadu individuálních chyb, které dokázali hráči domácích využívat. To samé platilo i pro druhou třetinu, po které jsme sice prohrávali o dvě branky, ale pořád jsme byli na dostřel a ve třetí třetině jsme byli odhodláni utkání překlopit na svoji stranu. Nástup do třetí třetiny se nám ale hrubě nepovedl, domácí vstřelili tři rychlé branky a bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu už se pouze dohrával.

Podrobnosti a statistiky z utkání :

V posledním kole letošní sezóny nastoupí náš tým v sobotu 26.2. 2022 od 19.30 hod. v domácí hale proti FbK Orlicko-Třebovsko. Našemu týmu už prakticky o nic nejde a také hosté už jsou s nejvyšší pravděpodobností zachráněni. To však vůbec neznamená, že by o nic nešlo. Náš tým chce určitě v posledním utkání sezóny zvítězit, zajistit si pátou příčku tabulky a zároveň i poděkovat všem příznivcům za podporu. Zveme Vás všechny v sobotu večer do haly a pojďme společně zakončit sezónu vítězstvím !