FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Cenné vítězství áčka v Jihlavě !

Cenné vítězství áčka v Jihlavě !

Nelehká mise čekala naše mužské áčko v sobotu 26.9. 2020, kdy jsme zajížděli v rámci 3. kola divize D do Jihlavy k utkání s místním SK. Vlivem zranění několika hráčů jsme přivezli do Jihlavy zčásti kombinovanou sestavu včetně několika juniorů, ale tým se svého úkolu zhostil parádně ! Již tradiční opory našeho celku to vzaly skvěle na sebe a když se ani mladíci v našem dresu nenechali zahanbit, byl z toho parádní týmový, a hlavně poctivý výkon, který nám přinesl zasloužený a velmi cenný zisk tří bodů.

 

SK Jihlava – FTC Vysoké Mýto 3 : 7 (2 : 2, 1 : 2, 0 : 3)

Divize mužů, 3. kolo, 26.9. 2020 od 18.00 hod., Sportovní hala v Jihlavě

 

     Úvod utkání byl ve znamení vzájemného oťukávání se, domácí se více snažili o tlak, ale naše obrana byla konsolidovaná a hráče Jihlavy jsme do výraznější šance nepouštěli. Postupem času jsme přebírali iniciativu my a na konci 5. minuty už jsme šli do vedení, když si na přihrávku Petra Lesáka naběhl Adam Kobr a svoji první brankou v zápase otevřel skóre. Celkem vyrovnané utkání mělo pak nadějné pokračování, když v polovině 11. minuty našel Adama Kobra pro změnu kapitán Tomáš Vítek a náš snajpr zvýšil na 2 : 0. A šancí přibývalo, jenom s koncovkou to nebylo z naší strany moc valné. A jak už to bývá, přišel trest. Domácí dokázali na konci třetiny z dvou akcí srovnat skóre a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2 : 2.

     Druhé dějství odstartovala naše přesilová hra, která však neměla dlouhého trvání, neboť úžasné herecké vystoupení, hodné nominace na Oscara, předvedl domácí Jan Beránek, jehož srdcervoucí pád kolem Libora Knypla mu rozhodčí k překvapení všech v hale „sežrali i s navijákem“ a šli jsme do čtyř. V okamžiku, kdy už byl domácí hráč zpět z trestné lavice, vstřelili domácí branku v přesilovce a v tu chvíli vedli 3 : 2. Naštěstí to bylo vše, co jsme domácím v zápase dovolili. Náš tým se předešlými událostmi zdravě nabudil a netrvalo ani minutu a bylo vyrovnáno, když se trefil Jura Unzeitig. Od tohoto okamžiku jsme už byli výrazně lepším týmem, zatlačili jsme domácí do defenzívy a přibývaly šance. V 36. minutě se lehce nepohodli Vojta Pavlák s domácím Miroslavem Daňkem a oba hráči si šli na dvě minuty odpočinout. V následné hře čtyři na čtyři se neskutečně trefil Libor Knypl a překlopil stav opět v náš prospěch. Za stavu 4 : 3 se šlo i do kabin a rozhodnou tak mělo třetí dějství.

     Ve třetí třetině jsme nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo dnes získá tři body. Hru jsme měli plně pod kontrolou a domácí hráče jsme téměř k ničemu nepustili. V 45. minutě namazal Adam Kobr Petrovi Lesákovi a bylo to 5 : 3. Za dalších 5 minut zkompletoval Adam Kobr hattrick, když po přihrávce Davida Šimáčka zvýšil na rozdíl tří branek a konečně v 55. minutě se trefil i šéf kabiny Tomáš Vítek. Na branku mu přihrál Adam Kobr, který tak podtrhnul svůj výborný výkon v utkání, za který byl právem vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu.

     Vítězství našeho celku 7 : 3 bylo zasloužené, minimálně od poloviny zápasu jsme byli výrazně lepším týmem a šli jsme za vítězstvím. Potěšil nás výkon nováčků v našem dresu – Ondry Hájka, Kryštofa Šebetky a Honzy Ossendorfa – který je důkazem toho, že s mládeží umíme pracovat a že máme v případě potřeby kam sáhnout. Ale pochvalu zaslouží všichni hráči bez výjimky, byli jsme TÝM ! Přesně takhle chceme náš tým vidět a na tom budeme stavět i do budoucna.

     Další utkání hrajeme v sobotu 3.10. 2020 od 19.30 hod., kdy v domácí hale Domova mládeže přivítáme tým FbK Orlicko-Třebovsko. Naši hráči jsou připraveni a odhodlání podat opět poctivý a bojovný týmový výkon a věříme, že nás svými hlasivkami poženete za vítězstvím !

 

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20202021/online-285854.htm

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=285854&type=1

    

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 32686
Posledních 30 dnů: 875 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 40

© 2021 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne