FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Brány play-up se otevírají !

Brány play-up se otevírají !

Základní část divize mužů je po uplynulém víkendu za námi a většině týmů sezóna už skončila. Tři nejlepší celky z každé skupiny postoupili do play-up, kam je doplnil tým Strakonic, jako nejlepší ze čtvrtých pozic. Náš tým nastupuje v 1. kole play-up v sérii hrané na tři vítězné zápasy proti vítězi základní části divize E, celku FbC Asper Šumperk. Účast v play-up je sice velkým úspěchem našeho mladého týmu a určitě je to i splnění našeho cíle, který jsme si před sezónou dali, ale my chceme víc ! Respektujeme sílu a kvalitu našeho příštího soupeře, ale play-up je natolik specifická záležitost, že se všechno dosavadní maže a jedeme od nuly. Rozhodují detaily, důležitá bude vůle a nasazení. V jednom máme ale jasno už teď – na naší straně budou ti nejlepší fanoušci v soutěži ! Prokázali jste to v minulosti a prokazujete to stále. V naší hale i na soupeřových hřištích. Teď ale budeme Vaši pomoc potřebovat dvojnásob a věříme, že nás svojí energií poženete i v play-up k co nejlepším výkonům. Spoléháme na Vás ! Brány play-up se otevírají, tak si to pojďme všichni společně užít !

Program série 1. kola play-up je následující :

Sobota 29.2. od 19.00 hod. :   FbC Asper Šumperk – FTC Vysoké Mýto, odjezd autobusu v 16.15 hod. od Šemberova divadla

Neděle 1.3.   od 15.30 hod. :   FbC Asper Šumperk – FTC Vysoké Mýto, odjezd autobusu v 12.45 hod. od Šemberova divadla

Sobota 7.3.   od 20.00 hod. :   FTC Vysoké Mýto – FbC Asper Šumperk

Neděle 8.3.   od 18.00 hod. :   FTC Vysoké Mýto – FbC Asper Šumperk

Úterý 10.3.   čas nestanoven   FbC Asper Šumperk – FTC Vysoké Mýto

Utkání v Šumperku se hrají v hale Gymnázia Šumperk, Masarykovo náměstí 8, domácí utkání našeho týmu se hrají již tradičně ve Sportovní hale Domova mládeže ve Vysokém Mýtě. V případě rozhodnuté série se čtvrté a páté utkání samozřejmě už nehraje.

Vítěz série 1. kola play-up postupuje do 2.kola, kde se utká s vítězem série mezi FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a FBC Mohelnice. Vítěz 2. kola postupuje přímo do národní florbalové ligy, poražený z 2. kola hraje ještě baráž s týmem z národní florbalové ligy. Pro poraženého z 1. kola sezóna končí.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 30357
Posledních 30 dnů: 222 | Posledních 7 dnů: 70 | Poslední den: 8

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne