FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko veze z Brna pouze bod !

Áčko veze z Brna pouze bod !

Tři vítězství v řadě a stoupající forma celého týmu byly dobrou vizitkou našeho áčka před utkáním v Brně s místními Hornets a také potřebným zdrojem sebevědomí před soubojem s druhým týmem tabulky divize D. Hrálo se v neděli 1.12. 2019 v hale v Tuřanech, která neoplývá přílišnou útulností a ani 15 přítomných diváků důstojný rámec utkání podle očekávání nevytvořilo. Po nevydařené první třetině naši hráči dokázali zabrat a po zbývající dvě třetiny základní hrací doby jsme byli lepším týmem. Hrálo se nahoru a dolů a je jenom škoda, že jsme dvoubrankový náskok ze třetí třetiny nedokázali udržet. Za nerozhodného a trochu divokého stavu 9 : 9 přišlo na řadu naše letošní první prodloužení a v něm byli domácí šťastnější, když v poslední minutě dokázali vstřelit branku a připsat si bod navíc. Vzhledem k průběhu utkání je pro nás bod málo, měli jsme na víc.

 

Hornets Brno ZŠ Horní – FTC Vysoké Mýto

10   :   9  po prodloužení  (3 : 1, 4 : 6, 2 : 2, 1 : 0)

 

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=268863&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-268863.htm

 

Nyní nás čekají tři utkání, které hodně napoví, jak se bude vyvíjet situace našeho týmu v boji o postup do play up o národní ligu. V sobotu 14.12. 2019 hrajeme od 19.00 hod. v Třešti s TJ Centropen Dačice, v neděli 15.12. 2019 od 16.00 hod. doma s vedoucím týmem soutěže FBC Mohelnice a v pátek 20.12. 2019 večer je na pořadu poslední zápas v letošním roce a tím bude lahůdka v podobě derby v Litomyšli. Spoléháme na Vás, naše fanoušky, že nás v tom nenecháte a společně oslavíme vstup do nového roku na postupových příčkách !

Diskuze

Události

26.09.2020 18:00
SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto, 3. kolo divize mužů, Sportovní hala Jihlava

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 29303
Posledních 30 dnů: 1249 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne