FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Ukončení sezóny 2018/2019

Ukončení sezóny 2018/2019

Uteklo to jako voda a opět tu máme konec sezóny a s ním spojenou dnes už legendární akci našeho oddílu – Ukončení florbalové sezóny 2018/2019. To letošní proběhne v sobotu 11. května 2019 opět ve sportovním areálu v Dobříkově. Zveme všechny současné i dřívější členy FTC Vysoké Mýto, rodinné příslušníky, přátele i příznivce našeho oddílu. K dispozici budeme mít kompletní venkovní prostory včetně fotbalového hřiště, grilu, kurtu na nohejbal, vybavenou kuchyňku s chlazením, ledničkami, atd. V areálu je venku dostatek místa pod střechou, nicméně v případě nepříznivého počasí jsou zajištěny i dostatečně velké vnitřní prostory. Vše samozřejmě s kompletním sociálním zařízením. Pro účastníky akce je zajištěno m.j. točené pivo, točená limonáda a o gastronomické zážitky se nám po celou dobu bude starat stejně jako loni i předloni kulinářský mistr nad všechny mistry - Majkl Veselý.

 

Program :

12.00-15.00 - zábavné sportovní odpoledne pro děti – soutěže o ceny, hry, zábava, opékání buřtů, atd., vše pro naše žáčky a jejich rodiče

16.00-17.00 - členská schůze Florbalového spolku FTC Vysoké Mýto, zhodnotíme uplynulou sezónu a přítomní trenéři jednotlivých družstev představí své plány na sezónu příští, vedení FTC pak seznámí přítomné s fungováním oddílu a výhledem na další období.

17.00-03.00 - volný program, pohoda, klídek, nad sklenicí dobrého moku opět moudře pohovoříme o všem důležitém i nedůležitém, zhodnotíme sezónu, užijeme si pochvaly, vyslechneme si kritiky, k dispozici bude kurt na nohejbal, atd. Zkrátka bude to super !

20.00-03.00 - diskotéka ve vnitřním sále

03.00 - ....... - afterpárty do ranních hodin J  

 

Vstup

Vstup je bez jakéhokoliv věkového omezení, vstupné pro účastníky do 15 let zdarma, od 15 do 18 let 100,- Kč na osobu a od 18 let 150,- Kč na osobu.  Vstupné bude vybíráno při příchodu proti vydání náramku. V ceně je neomezená konzumace točeného piva, točené limonády, na místě připravovaných jídel z grilu, dále pečivo, atd. Tvrdý alkohol a víno si každý vezme podle potřeby a chuti sám.

 

Takže v sobotu 11. května v Dobříkově se na Vás všechny těšíme !

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 18332
Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 6

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne