FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Vítězné loučení áčka se sezónou

Vítězné loučení áčka se sezónou

Vítěznou tečku za florbalovou sezónou 2018/2019 udělalo naše áčko o uplynulém víkendu. V domácí hale jsme přivítali soupeře z Vysočiny a v obou utkáních jsme dokázali zvítězit. Nejprve jsme v sobotu 2. března nastoupili od 20.00 hod. proti rozjetému týmu SK Jihlava. Hosté v předchozích pěti utkáních vyhráli a ani u nás nechtěli vyjít bodově naprázdno. Náš tým byl ale proti a po nevýrazné první třetině jsme byli po zbytek utkání jasně lepším týmem, soupeře jsme herně přehráli a zaslouženě jsme zvítězili 10 : 7. V neděli 3. března jsme od 16.00 nastoupili proti béčku Snipers Třebíč. A bylo to v podstatě utkání jako přes kopírák s tím sobotním. Také s Třebíčí jsme byli v první třetině nevýrazní a dovolili jsme soupeři, aby s námi držel výkonem i produktivitou krok. Až od druhé třetiny nabralo utkání žádoucí směr a náš tým si zlepšeným výkonem dokázal s houževnatým soupeřem poradit. Konečné skóre 13 : 10 je trochu divoké, ale je přesným odrazem průběhu utkání a nakonec i celé letošní divizní sezóny v podání našeho týmu. V konečné tabulce divize C nám patří šesté místo, o bod za regionálním rivalem z Litomyšle, který skončil pátý. Po loňském pátém místě jsme tedy obhájili pozice v první polovině tabulky a rozhodně se nemáme za co stydět. Jsme pyšní na naše příznivce, kteří dokáží vytvořit v naší hale parádní atmosféru, kterou si pochvalují i týmy našich soupeřů. Moc za to děkujeme a na oplátku jsme se vždycky snažili udělat z domácích utkání show, aby se lidi bavili. I když to herně někdy nebylo úplně ono. Ale pokud odstraníme to negativní, co doprovází naše výkony a o čem dobře víme, a pokud budeme důsledně rozvíjet všechny naše silné stránky, pak může být příští divizní sezóna pro nás i pro naše fanoušky velmi zajímavá.

 

FTC Vysoké Mýto – SK Jihlava

10   :   7     (3 : 4, 3 : 1, 4 : 2)

Branky a asistence našeho týmu :  Milan Koubek 4 + 1, Libor Knypl 0 + 3, Martin Kadavý 0 + 1, Jiří Unzeitig 3 + 0, Adam Kobr 1 + 4, Filip Kerhart 1 + 0, Ladislav Rozlivka 0 + 1,  Václav Vilímek 1 + 0

Podrobná statistika o utkání :  https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=238489&type=1

Online záznam utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-238489.htm

 

 

FTC Vysoké Mýto – Snipers Třebíč "B"

13   :   10     (4 : 4, 4 : 1, 5 : 5)

Branky a asistence našeho týmu :  Tomáš Hynek 0 + 1, Adam Kobr 2 + 3, Jiří Unzeitig 3 + 0, Milan Koubek 1 + 2, Martin Kadavý 2 + 0, Václav Vilímek 1 + 1, Vojtěch Pavlák 1 + 1, Libor Knypl 0 + 2, David Šimáček 1 + 0, Jan Kajsrlík 1 + 0, Tomáš Vítek 1 + 0, Ladislav Rozlivka 0 + 1, Petr Lesák 0 + 1

Podrobná statistika o utkání :  https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=238517&type=1

Online záznam utkání :  https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-238517.htm

 

     

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 19159
Posledních 30 dnů: 457 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 104

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne