FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Dorostenci doma obhájili neporazitelnost !

Dorostenci stále neporaženi! Naši kluci už od začátku sezony podávají výborné výsledky, nedávají nikomu nejmenší naději na úspěch a poráží jeden tým za druhým. Tuto sobotu 18. 11. 2017 tomu nebylo jinak ani na domácí palubovce. Čekali nás soupeři FbK TJ Svitavy a TJ Sokol Jaroměř.

První zápas jsme odehráli s týmem Fbk TJ Svitavy, proti kterému jsme se postavili ve vzájemném zápase už potřetí v této sezóně. Stejně jako v prvních dvou utkaní naši kluci byli stoprocentní. Nastoupili jsme s jasným cílem vyhrát. V první třetině ale začal lépe soupeř a úvodní branka patřila jemu. Neuteklo tolik času a naši kluci srovnali a poté 21 sekund před koncem první třetiny už jsme šli do vedení 2:1. Druhou třetinu naši kluci už nenechali náhodě a tlačili se do střel, které nám přinesly další dvě branky. Po přestávce na sebe Svitavy nenechali dlouho čekat a po 35 sekundách přidali jejich druhou ale i zároveň poslední branku. Tohoto se však naši kluci nezalekli a už o půl minuty déle byl stav zase o tři branky. Do konce zápasu už jsme drželi míček na svých florbalkách my a ještě přidali jednu branku. Konečný stav 6:2

Branky (asistence): Lesák (Unzeitig) ,Cifra ,Unzeitig (Matějka) ,Unzeitig (Lesák) ,Hájek (Drahoš), Lesák (Unzeitig)

Do druhého zápasu jsme šli s vědomím, že tento zápas bude těžší než předchozí. Jelikož soupeři z týmu TJ Sokol Jaroměř jsou letos největšími konkurenty na výhru v soutěži. Opak byl pravdou. Celý zápas jsme měli ve svých rukou my a soupeř se nedostal skoro k ničemu. Po konci druhé třetiny byl stav už 6:1 a kluci měli jasné instrukce, aby si poslední třetinu užili, ukázali kdo hraje doma a dali soupeřům z Jaroměře jasně najevo, že letos hold soutěž nevyhrají! Konečný stav utkání naplno rozjetých dorostenců z FTC se zastavil na výsledku 10:3.

Branky (asistence): Lesák (Vácha), Lesák (Unzeitig), Unzeitig (Provazník), Unzeitig (Cifra), Matějka (Cifra), Lesák, Matějka (Lesák), Vácha (Unzeitig), Lesák (Unzeitig), Unzeitig

Našim hráčům připadá veliký dík za odvedenou práci a to jak na trénincích, tak i na zápasech. Kluci plní vše co se po nich chce na 120% a toho si vážím. A děkuji jim za krásný narozeninový dárek v podobě 6 bodů. A vás ostatní prosím, ať nám držíte palce do dalších zápasů soutěže. Díky!!