FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Áčko přivezlo z Vysočiny pět cenných bodů !

Náročný program čekal naše mužské áčko o víkendu 18. a 19. ledna 2020. Zajížděli jsme ke dvěma venkovním zápasům za soupeři z Vysočiny, která se zahalila do sněhu, ledu a mlhy, takže nejen na hřišti, ale i při přepravě do místa utkání jsme museli být velmi opatrní a soustředění. Věděli jsme, že pouze vítězství v obou utkáních nám ponechá jistotu toho, že si postup do bojů o národní ligu můžeme vybojovat sami bez ohledu na výsledky našich soupeřů. V sobotním utkání jsme nastoupili v Jihlavě proti tradičně velmi silnému týmu SK Jihlava. Byli jsme herně lepším týmem, ale výpadek ve druhé třetině znamenal, že utkání skončilo po základní hrací době nerozhodně 4 : 4. A jelikož nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich exceloval Milan Koubek, který proměnil všechny tři své nájezdy a když náš gólman Václav Musel domácímu Janu Beránkovi jeho třetí nájezd chytil, důležitý druhý bod byl náš ! V neděli nás čekaly v Třebíči nevyzpytatelné Okříšky a naše očekávání těžkého zápasu se dvě třetiny potvrzovala. Dvě třetiny to bylo z naší strany příliš urputné a těžkopádné. Nechyběla snaha, ale postrádali jsme potřebnou lehkost a klid v koncovce. Domácí hrozili z brejků a Tomáš Hynek v brance musel být neustále ve střehu a několikrát také musel předvést svoje umění. Až teprve v závěrečné části jsme se dokázali střelecky prosadit a po kanonádě se skóre zastavilo po trefě Adama Kobra na krásné desítce ! Celkový výsledek 10 : 3 se ale nerodil vůbec snadno.

SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto

4 : 5 pn (1 : 3, 3 : 0, 0 : 1, 0 : 0)

PSKC Okříšky - FTC Vysoké Mýto

3 : 10  (0 : 0, 2 : 3, 1 : 7)

Nyní nás čeká v sobotu 25. ledna 2020 ples a pak poslední dvě utkání základní části divize doma. V sobotu 1. února 2020 od 20.00 hod. s FBC Letohrad a v neděli 2.2. 2020 od 16.00 hod. s Pacovskými Honzíky. Obě utkání musíme bezpodmínečně vyhrát za tři body, tak nás přijďte do haly povzbudit !