FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

První domácí turnaj dorostenek!

První domácí turnaj dorostenek!

Dorostenky vybojovaly další body!

„Dorostenky nastoupily ke svému druhému turnaji, představily se tak poprvé na domácí půdě. Celý turnaj jsme bohužel museli odehrát v devíti lidech, zejména kvůli onemocnění, i přes to jsme si však dokázali s touto situací poradit tak, jak jsme od první chvíle zamýšleli. 
První zápas odehrály holky proti HAGA Girls Pardubice, zpočátku jsme měli trochu menší nasazení, ale postupně jsme se dostali do zápasového tempa a vytvořili jsme tak několik šancí, kterým odpovídalo i skóre, kdy jsme v každé třetině vyprodukovali tři góly. Plnili jsme všechno, co jsme chtěli a co si říkáme na tréninkách, zápas jsme tedy dotáhli ke zdárnému konci s výsledkem 9:2. Za zmínku určitě stojí, hráčka Agáta Gajdošíková, která si v utkání připsala tři góly a tři asistence, což bylo po dlouhodobém zranění, kdy nebyla skoro na hokejce, obrovské překvapení. 
V dalším zápase jsme se utkali s FBK Kobra Tatran Hostinné, věděli jsme, že tento zápas bude úplně jiný než proti Pardubicím. Hostinné hrálo trochu vysunutěji, holky si s tím bohužel zpočátku neuměly poradit, čemuž odpovídalo i skóre po první třetině 0:1. Z tohoto nepříznivého úvodu se však holky rychle oklepaly a víceméně si troufnu říct, že zápas byl poté pod naší taktovkou, ačkoliv byl spíše vybojovaný, protože nás soupeř velmi potrápil. Za zmínku stojí také skvělé zákroky naší gólmanky Anežky Malochové, která byla velkou oporou v našich zádech. Během obou utkání nás trápila 100% koncentrace, těmto výpadkům bychom se chtěli do budoucna vyvarovat. Prozatím jsme na druhém místě v tabulce a příští zápas s IBK Hradec Králové pro nás bude pořádné prověření. Jsme nováčci a chceme dokázat, že do této ligy patříme a že jsme schopni porvat se o přední příčky. 
Na závěr bych chtěl moc poděkovat rodičům a fanoušků, kteří se přišli do haly podívat, a podpořit tak holky v jejich výkonech. Víme na čem zapracovat a do budoucna vše dopilujeme.“ - trenér Josef Mikulecký

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

NÁBOR
Kancelář

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
FBC Mohelnice
9:5
Podrobnosti

Ze světa sportu

ANALÝZA | Co rozhodlo ženské superfinále?…

Před nedávnem jsme vám přinesli statistický pohled na mužské BigBoard Superfinále, teď se pojďme podívat řečí čísel na…

Nejtěžší bude převtělit se z role favorita do…

V Livesport Superlize se v sezoně 2024/25 představí také nováček z Kladna, kterému postup z 1. ligy mužů vybojoval…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47914
Posledních 30 dnů: 222 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 14

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne