FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Starší žáci v Náchodě!

Starší žáci v Náchodě!

"Nedělní velmi těžký turnaj skončil dvěma výhrami, jednou remízou a jednou prohrou. Vstup do turnaje se nám vydařil, když úvodní utkání proti domácímu Náchodu skončilo naším vítězstvím 3:2. Jako druhý v pořadí nás čekal zápas proti Orlicko-Třebovsku, které nás na minulém turnaji porazilo. Snaha jim to na dnešním turnaji vrátit, se v první polovině utkání dařila, konec druhé půle však již nebyl tak úspěšný, soupeř vstřelil dva góly a zápas tedy skončil nerozhodně 2:2. Třetí utkání proti Všestarům jsme si bohužel prohráli už v první půlce, a to když jsme si nechali dát čtyři laciné góly. Ve zbytku zápasu se nám již povedlo jenom upravit skóre na konečných 2:4. Poslední v pořadí bylo derby proti Litomyšli, ve kterém se nám po velmi dobrém výkonu a dramatické koncovce podařilo zvítězit 4:3. Oproti minulému turnaji bylo vidět velké zlepšení. Dařilo se nám ve hře dopředu, pokrok byl vidět také v presu na soupeřovu rozehrávku, který byl často základem našich gólů. 
Velká pochvala patří oběma brankářům, kteří nás již tradičně podrželi svými výkony. 
Do příštího domácího turnaje, který nás čeká již za 14 dní, musíme zapracovat na důrazu před naší brankou, což je nejčastější důvod námi obržených gólů. Na slabinách zapracujeme a před domácími fanoušky se pokusíme o ještě lepší výsledky, než tomu bylo dnes. Děkujeme za výpomoc výborně hrajícím mladším žákům."

- asistent trenéra Pavel Barák

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 43400
Posledních 30 dnů: 258 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 1

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne