FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Dorostenci berou na úvod dvě výhry

Dorostenci FTC mají za sebou první herní víkend a z Jaroměře vezeme 6 bodů za dvě výhry ! Výborná hra našich kluků orámovala one man show Jirky Unzeitiga, který byl u všech devíti branek našeho týmu.

K prvním zápasu naši kluci nastoupili proti domácímu celku TJ sokol Jaroměř. Hned od začátku tento zápas vypadal že bude velice vyrovnaný. Ale opak byl pravdou naši kluci výborně bránili a nepouštěli soupeře do moc velkých šancí . V 11. minutě po výborné přihrávce Jiřího Unzeitiga doklepl do odkryté branky balonek Ondřej Stoklasa. Po začátku druhé třetiny naši kluci předvedli krásnou kombinaci kde zakončujícím hráčem byl Jan Vácha a přihrávajícím opět Jiří Unzeitig. Zbytek zápasu už si naši kluci nenechali vzít a přidáním dvou branek Jiřího Unzeitiga pojistili výhru 4:2.

Branky (asistence): 10:25 Ondřej Stoklasa (Jiří Unzeitig), 16:39 Jan Vácha (Jiří Unzeitig), 27:14 Jiří Unzeitig (Petr Lesák), 30:52 Jiří Unzeitig

Během přestávky mezi zápasy se naši kluci šli podívat na zápas dalšího soupeře toho dne, kterým byl celek FbK TJ Svitavy.Druhý zápas měli kluci před sebou kvalitního soupeře, ale také soupeře u kterého si všimli, že má nacvičeny jeden jediný systém založení útoku. Pro naše kluky už v tu chvíli nebylo těžké jen čekat na chybu v rozehrávce a chyby, které vznikli okamžitě výborně trestali. Ve třetí třetině už byl stav 5:1 pro naše kluky, ale vzhledem k tomu, že jsme hráli oba zápasy pouze v 8 lidech, tak závěr druhého zápasu už kondičně nevyšel podle našich představ a obdrželi jsme od soupeře dva góly.Konečný stav zápasu byl tedy 5:3.

Branky (asistence): 2:44 Ondřej Hájek (Jiří Unzeitig),3:19 Jiří Unzeitig, 17:53 Ondřej Hájek (Jiří Unzeitig), 24:59 Jiří Unzeitig (Kryštof Šebetka),33:42 Jiří Unzeitig

Klukům patří veliká pochvala za disciplínu. Brankář Vojtěch Provazník nastoupil u nás k prvnímu zápasu a předváděl neuvěřitelné zákroky. A výkon Jirky Unzeitiga nepotřebuje komentáře.