FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

FTC Vysoké Mýto vs Orel Rtyně v..

Datum a čas konání: 20.4.2024 10:30

Ženy v Hostinném!

Ženy v Hostinném!

V sobotu 25. 2. 2023 jsme se vydaly do dalekého Hostinného s původním plánem získat šest bodů. V prvním zápase jsme se utkaly s Dynamosport Pardubice. Od začátku to pro nás nevypadalo moc příznivě. Protihráček bylo málo a šetřily síly, tudíž hra nebyla tak rychlá a my se hned od první minuty přizpůsobily jejich tempu. Nikdy se nám proti nim nehrálo dobře a asi i pocit v hlavě nám moc nedovolil to změnit. První třetina skončila bez gólu díky podpoře naší Terky v bráně a nešikovností v našem útoku. Druhá třetina už byla v trošku lepším tempu, ale stále to nebylo to, co jsme chtěly hrát. Každopádně, pár šancí se objevilo a konečně jsme začaly střílet na bránu. Nicméně, jako první využily šance protihráčky ve 24. minutě a minutu na to jsme vyrovnaly po gólu Áji Šedové. Střídaly se šance na obou stranách i s brankovým zakončením a druhá třetina skončila 3:2 v náš prospěch, kdy se trefila ještě Denisa Peroutková a Míla Řehůřková. Druhá část byla bohužel jediná, kde jsme dokázaly něco sehrát. Ve třetí části bylo také mnoho šancí, které jsme ale nedokázaly nijak proměnit. Za zmínku stojí dvě horní tyče zhruba v deseti sekundách, kdyby šly pár centimetrů níž, mohlo být rozhodnuto a my bychom vrátily Dynamu jejich výhru z minulého zápasu. Bohužel se tak nestalo a ještě ve 43. minutě došlo k nedorozumění při naší rozehrávce, které soupeřky využily a vyrovnaly na 3:3. Z tohoto zápasu si tedy odnášíme jeden bod.

Druhý zápas jsme hrály s týmem HAGA Ladies Pardubice. I tomuto týmu jsme měli co vracet, neboť nás posledně porazily 5:7. Po prvním zápase jsme byly plné motivace zahrát si konečně něco, co by mohlo vypadat jako florbal a urvat tak tři body. Hned v první minutě jsme šly do vedení 1:0 po gólu Večeřové, kterou si našla samotou nalevo Denisa Peroutková. O půl minuty později si střelila první gól Nikola Dlouhá, která vyběhla z obrany. Chvilka klidu a točení soupeřek na balónu nám přineslo další gól od Tamary Adámkové. Hra byla v naší režii. Balónek se málokdy podíval na čepele soupeřek a o dvě minuty později se trefuje náš nováček, kterého si našla Peroutková, Karolína Skulbaševská. Do konce třetiny si ještě Večeřová našla na středu Áju Šedovou a o pár sekund později ještě Kája Skulbaševská Áďu Hübnerovou. My tak z první třetiny odcházely s šestigólovým náskokem. Ve druhé třetině jsme lehce polevily a protihráčky snížily na 1:6. Celkem dlouho se nic nedělo, míček se přesouval ze strany na stranu a vznikaly šance na obou stranách. Další gól následoval v momentě, kdy HAGA špatně vystřídala a následovala tak přesilová hra. Po spoustě střelách snad ze všech stran si konečně Denisa Peroutková našla na středu volnou Večeřovou, která zvýšila na 7:1. Druhé slavné duo Adámková s Hübnerovou přidaly do konce třetiny ještě jednu branku. Ve třetí části jsme nechtěly zbytečně zmatkovat, ideálně nechybovat a přidat další branku. Devátou branku a zároveň hattrick v tomto zápase završila Lucie Večeřová. Soupeřkám se podařilo ještě snížit na 2:9, to však nijak zásadně nezměnilo výsledek utkání a my si tak odnesly tři body.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

NÁBOR
Kancelář

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
HAGA Ladies Pardubice
5:2
Podrobnosti

Ze světa sportu

Bolka hlásí první posilu. Ofenzivu Středočechů…

Jen dva dny po BigBoard Superfinále, které skončilo pro Mladou Boleslav ziskem stříbrných medailí, ohlásil celek z…

Z Gattnara se stane aligátor! Vítkovická hvězda…

Nejproduktivnější rytíř této sezony Martin Gattnar opouští Livesport Superligu a přesouvá se do Švýcarska, kde oblékne…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47694
Posledních 30 dnů: 370 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 9

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne