FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Z Brna bohužel bez bodů!

Již 17. divizní utkání odehráli naši muži v neděli 15. 1. 2023 od 17.30 v SH Tuřany Brno, kde se utkali s domácím celkem Hornets Brno ZŠ Horní.
Na první góly se nemuselo dlouho čekat, v šesté minutě vstřelil úvodní gól zápasu domácí tým, FTC ale s odpovědí dlouho nečekalo a v 7. minutě vyrovnával Vojta Pavlák na 1:1, který skóroval i pět minut před koncem první třetiny, kdy využil přečíslení 2na1. Naneštěstí 13 vteřin před koncem úvodní třetiny dokázali Hornets ještě vyrovnat, a tak se do kabin odcházelo za stavu 2:2.
Druhá třetina patřila gólově domácímu celku. Ve 23. minutě přišel druhý obrat skóre v zápasu a ve 30. minutě zvyšovali opět domácí již na 4:2. O pět minut později dostal náš tým výhodu přesilové hry, která i přes šance zůstala nevyužita. Skóre po dvou třetinách tedy bylo 4:2.
Vstup do třetí třetiny našim hráčům vůbec nevyšel. Hned ve 41. minutě zvyšovali domácí na 5:2. Ve 47. minutě snížil po krásné akci svým třetím gólem v zápasu Vojta Pavlák na 3:5. Ve 48. minutě dostali naši hráči další možnost přesilové hry, která však trvala pouze 30 vteřin, a to proto, že následovalo další vyloučení, tentokrát ze strany FTC. Všechny herní situace zůstaly beze změny skóre, avšak krátce po návratu hostujícího hráče v 51. minutě zvyšovali domácí na 6:3. Odpověď našich hráčů byla znovu velmi rychlá. Taktéž v 51. minutě snižoval Petr Lesák – 4:6. Ani Hornets s reakcí nečekali dlouho a znovu ještě v 51. minutě zvýšili na 7:4. V 55. minutě snižoval po krásné kombinaci Vojta Novák na 5:7. V 59. minutě již při hře bez brankáře snižoval po skvěle sehrané standardní situaci Adam Kobr – 6:7. Do konce zápasu bohužel naši hráči nedokázali vstřelit vyrovnávající gól a z Brna tak odjíždí s těsnou prohrou 6:7.