FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

FTC Vysoké Mýto vs FLORBAL LITOMYŠL

Datum a čas konání: 9.12.2023 19:30
Místo: SH Domova mládeže Vysoké Mýto

Doma s Letohradem za 3 body!

Doma s Letohradem za 3 body!

Doma s Letohradem za 3 body!
Po třítýdenní pauze se naši muži znovu představili v domácí hale. Ve 14. kole Divize D vyzvali 10. 12. 2022 od 19.30 hod. tým FBC LETOHRAD Orel Orlice.
Na lavičku našeho týmu se po čase opět postavil trenér Milan Koubek st. a všichni jsme očekávali, jak se jeho rukopis projeví na výkonu našeho týmu. Úvod utkání však patřil hostům, kteří byli živější, důraznější a zatlačili tak náš tým na vlastní polovinu. Diváci na góly nemuseli dlouho čekat, již ve 3. minutě vedli hosté 0:1. Výkon domácího týmu měl však postupem času stoupající tendenci, což v 11. minutě po krásné kombinaci potvrdil Marek Cifra, který vyrovnal na 1:1. Do konce první třetiny stihli domácí ještě otočit vývoj zápasu, kdy v 18. minutě poslal FTC do vedení Patrik Rašek. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1 a nutno konstatovat, že vedení našeho týmu bylo zcela zasloužené.
Nástup do druhé třetiny vyšel domácím hráčům na jedničku. Nejdříve ve 23. minutě zvyšoval v oslabení na 3:1 Vojta Pavlák a necelou minutu a půl poté ve 25. minutě bylo po trefě Patrika Raška skóre již 4:1. Ve 27. minutě měli domácí možnost trestného střílení, kterého se ujal Jura Unzeitig, avšak trefil pouze břevno. Letohrad ve druhé třetině odpověděl pouze jediným gólem, a to ve 27. minutě – 2:4. Ve 30. minutě dostali naši hráči možnost přesilové hry pět na tři, kterou dokázali využít z hole Petra Lesáka – 5:2. Pokračující klasickou přesilovou hru ještě využil Adam Kobr a zvyšoval již na 6:2. Poslední gól velmi povedené druhé části domácích vstřelil ve 36. minutě opět Adam Kobr – 7:2. Na konci druhé třetiny bylo k vidění ještě jedno vyloučení, které si domácí přenesli do třetí třetiny. Druhá část tak byla zcela v režii našeho týmu a její průběh jsme kontrolovali od začátku až do konce.
Třetí třetinu začal domácí tým v přesilové hře, kterou opět dokázal využít, tentokrát z hole kapitána FTC Davida Vaňáska – 8:2. Pod dojmem vysokého náskoku náš tým poněkud polevil v koncentraci a začaly se množit menší individuální chyby. Hosté vsadili vše na jednu kartu a vysunutým presinkem začali dělat naší rozehrávce potíže. Dvěma slepenými góly snížili stav utkání na 4:8, avšak ve 46. minutě dokonal svůj první hattrick v dresu FTC Patrik Rašek – 9:4. Hosté znovu pohotově odpověděli a snížili na 5:9. Ve 49. minutě přišlo další vyloučení Letohradu a přesilová hra byla znovu využita, na 10:5 zvyšoval Jura Unzeitig. Hosté už do konce zápasu dokázali snížit pouze dvakrát a zápas tak skončil 10:7.
Náš tým zvítězil zcela zaslouženě. Až na pár pasáží v úvodu utkání a v průběhu třetí třetiny jsme měli zápas plně pod kontrolou a šli jsme si za svým cílem. Vedle hráčů zaslouží velkou pochvalu také naši diváci, kterých přišlo v sobotu večer do haly opět více než stovka a svými hlasivkami byli našim hráčům velkou oporou.
Poslední utkání v tomto kalendářním roce sehrají naši muži v sobotu 17. 12. 2022 od 15.00 hod., kdy se v Jihlavě střetneme s domácími SK Andone.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

NÁBOR
Kancelář

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
FBC Dobruška
8:4
Podrobnosti

Ze světa sportu

Keprtová s Jirákovou po semifinále: Je to světová…

Češky se po prohraném semifinále chystají na souboj o bronz. Jaké jsou ale pocity po náročné porážce a co může být…

Češky nezvládly zastavit sestry Kauppiovy a…

České florbalistky se v semifinále šampionátu v Singapuru nedokázaly popasovat s Finskem a poosmé v řadě si tak zahrají…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 45894
Posledních 30 dnů: 398 | Posledních 7 dnů: 121 | Poslední den: 7

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne