FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Žákyně stále dominují!

Žákyně stále dominují!

Starší žákyně zavítaly tentokrát do Letohradu, kde odehrály další turnaj. Soupeři nám byly týmy FBC Dobruška, IBK Hradec Králové a domácí FBC Letohrad Orel Orlice. K prvnímu zápasu holky přistoupily s větší pokorou, protože dle posledních statistik byly brankové rozdíly ve prospěch Dobrušky podstatně vyšší než na začátku sezony. Nicméně, náš tým vstoupil bohužel do zápasu nakonec velmi laxně a soupeř všechny naše chyby náležitě trestal, proto byl zpočátku stav utkání již 0:3. Holky se naštěstí rychle probraly a vyrovnaly na 3:3. Poté Dobruška ale převedla krásnou akci a zvýšila tak na 4:3. Před koncem zápasu jsme si vzali timeout, proběhly nějaké změny v sestavě a už to bylo jen na holkách, zdali zápas dotáhnou do vítězného konce. To se naštěstí povedlo, v závěru zápasu nás skvěle podržela naše Anežka Malochová v bráně a vítěznou branku na konečný stav 5:4 vstřelila Agáta Gajdošíková.
Ve druhém zápase nás čekal IBK Hradec Králové, který jsme na začátku sezony porazili, a proto jsme věděli, že nám bude chtít porážku oplatit. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a dostali jsme se do vedení 3:2. Bohužel za stavu 3:3 nás soupeř začal přestřelovat a přehrávat, proto byl v jeden moment brankový rozdíl 3:8 pro Hradec. Po krátké pauze se nám podařilo vstřelit dva góly, IBK polevilo a my jsme naopak zabrali. Zápas byl nakonec skvěle dotažen na 8:8 a nutno dodat, že poslední branku opět vstřelila Agáta Gajdošíková. 
Ve třetím zápasu proti domácímu FBC Letohrad jsme byli favoritem, po krásných kombinacích jsme zaslouženě vyhráli 12:2.
Z tohoto mistráku si odvážíme cenné zkušenosti, musíme mít na paměti, že už nás čekají jen těžké zápasy, protože jednotlivé týmy se kvalitou posouvají a stejně tak musíme i my. Holkám patří obrovská pochvala za skvělý týmový výkon, a také bych rád poděkoval rodičům za podporu na tribunách.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 42030
Posledních 30 dnů: 527 | Posledních 7 dnů: 159 | Poslední den: 29

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne