FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Nevydařená koncovka proti Mohelnici!

Nevydařená koncovka proti Mohelnici!

Po čtvrtečním vítezství nad týmem Orlicka-Třebovska nastoupili naši muži k druhému utkání v rychlém časovém sledu, a to v sobotu 19. 11. 2022 netradičně již od 14.00 hod. Přivítali v domácí hale tým FBC Mohelnice.
Diváci sledovali od začátku vyrovnané utkání, bohužel již v první třetině se projevil kámen úrazu celého zápasu, a to neproměňování šancí našeho týmu. Co naplat, že jsme si vybojovali řadu brankových příležitostí, když s jejich proměňováním jsme měli opět velké problémy. Hosté své šance využít dokázali, konkrétně dvěma rychlými góly v rozmezí půl minuty. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:2.
Druhá třetina přinesla z pohledu domácího diváka, tak jako ve čtvrtek, rozhodně větší podívanou než ta první. Ve 25. minutě snižoval Vojta Novák a ve 32. minutě po rychlé rozehrávce vyrovnával na 2:2 nekompromisní střelou Adam Kobr. Hosté rychle odpověděli již minutu po srovnání a vzali si své vedení zpět – 2:3. Poté nabídli naši hráči soupeři výhodu přesilové hry, kterou jsme bez problémů ubránili. Minutu po úspěšném oslabení byla výhoda přesilové hry na naší straně, která však zůstala nevyužitá a třetina tak skončila stavem 2:3.
Domácí vstoupili do třetí části nejlépe jak mohli, již ve 42. minutě vyrovnával Adam Kobr – 3:3. Poté následovala dvě úspěšně ubráněná oslabení, ve kterém však paradoxně více hrozili hráči FTC, své šance ale využít nedokázali. V 57. minutě se poprvé do vedení dostali domácí hráči, Patrik Rašek vybojoval míček u mantinelu a poslal ho přesně kolem nohy hostujícího gólmana – 4:3. Mohelničtí ale dokázali zavelet k obratu, dvěma góly v rozmezí minuty si vzali vedení zpět – 4:5. Domácí ještě ke konci zápasu sáhli po hře bez brankáře, ale ta už konečný výsledek nijak nezměnila.
K dalšímu diviznímu utkání nastoupí náš tým v sobotu 26.11. 2022 od 19.00 hod. ve Světlé nad Sázavou.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

NÁBOR
Kancelář

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
FBC Mohelnice
9:5
Podrobnosti

Ze světa sportu

ANALÝZA | Co rozhodlo ženské superfinále?…

Před nedávnem jsme vám přinesli statistický pohled na mužské BigBoard Superfinále, teď se pojďme podívat řečí čísel na…

Nejtěžší bude převtělit se z role favorita do…

V Livesport Superlize se v sezoně 2024/25 představí také nováček z Kladna, kterému postup z 1. ligy mužů vybojoval…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47914
Posledních 30 dnů: 222 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 14

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne