FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Nevydařená koncovka proti Mohelnici!

Nevydařená koncovka proti Mohelnici!

Po čtvrtečním vítezství nad týmem Orlicka-Třebovska nastoupili naši muži k druhému utkání v rychlém časovém sledu, a to v sobotu 19. 11. 2022 netradičně již od 14.00 hod. Přivítali v domácí hale tým FBC Mohelnice.
Diváci sledovali od začátku vyrovnané utkání, bohužel již v první třetině se projevil kámen úrazu celého zápasu, a to neproměňování šancí našeho týmu. Co naplat, že jsme si vybojovali řadu brankových příležitostí, když s jejich proměňováním jsme měli opět velké problémy. Hosté své šance využít dokázali, konkrétně dvěma rychlými góly v rozmezí půl minuty. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:2.
Druhá třetina přinesla z pohledu domácího diváka, tak jako ve čtvrtek, rozhodně větší podívanou než ta první. Ve 25. minutě snižoval Vojta Novák a ve 32. minutě po rychlé rozehrávce vyrovnával na 2:2 nekompromisní střelou Adam Kobr. Hosté rychle odpověděli již minutu po srovnání a vzali si své vedení zpět – 2:3. Poté nabídli naši hráči soupeři výhodu přesilové hry, kterou jsme bez problémů ubránili. Minutu po úspěšném oslabení byla výhoda přesilové hry na naší straně, která však zůstala nevyužitá a třetina tak skončila stavem 2:3.
Domácí vstoupili do třetí části nejlépe jak mohli, již ve 42. minutě vyrovnával Adam Kobr – 3:3. Poté následovala dvě úspěšně ubráněná oslabení, ve kterém však paradoxně více hrozili hráči FTC, své šance ale využít nedokázali. V 57. minutě se poprvé do vedení dostali domácí hráči, Patrik Rašek vybojoval míček u mantinelu a poslal ho přesně kolem nohy hostujícího gólmana – 4:3. Mohelničtí ale dokázali zavelet k obratu, dvěma góly v rozmezí minuty si vzali vedení zpět – 4:5. Domácí ještě ke konci zápasu sáhli po hře bez brankáře, ale ta už konečný výsledek nijak nezměnila.
K dalšímu diviznímu utkání nastoupí náš tým v sobotu 26.11. 2022 od 19.00 hod. ve Světlé nad Sázavou.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 43399
Posledních 30 dnů: 329 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 5

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne