FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Cenné 3 body pro tým žen

Cenné 3 body pro tým žen

V sobotu 29. 10. 2022 se naše ženy vydaly do Červené Vody sehrát utkání s týmy FbK TJ Svitavy a TJ Jablonné nad Orlicí.
 
Z prvního zápasu proti celku FbK TJ Svitavy jsme zpočátku měly trochu obavy, z důvodu, řekněme, mírně “vyhroceného” závěru minulé sezóny. Naštěstí rivalita po této stránce nebyla tak viditelná. 
První třetina začala lépe pro nás, kdy nás po pěti minutách dostala do vedení Andrea Šedová, ovšem pár vteřin na to, se prosadily Svitavy a bylo vyrovnáno. V druhé polovině první části byly protihráčky na balonku více než my, a to jim také přineslo zvýšení stavu zápasu na 2:1.
Ve druhé třetině Svitavy sice odskočily na rozdíl dalšího gólu, ale také díky kvalitním zákrokům gólmanky Nikoly Dlouhé už žádné další nepřidaly. Do konce druhé třetiny jsme ještě stihly upravit skóre na 3:3, druhý gól, který přispěl ke snížení stavu zápasu vstřelila Denisa Peroutková, vyrovnávací pak Kristýna Spurná.
Poslední třetina se přesouvala ze strany na stranu a tlak byl cítit na obou stranách. Úkol byl tedy jasný, nedovolit obdržení další branky a ideálně nějakou vítěznou vstřelit. To se nám naštěstí povedlo a 33 vteřin před koncem třetiny skórovala opět Denisa Peroutková, rozhodla tak zápas, ze kterého jsme si zaslouženě odvezly tři body.
 
Druhý zápas jsme se utkaly s domácím týmem TJ Jablonné nad Orlicí. Tempem i hrou jsme zpočátku byly trochu překvapené, ale rychle jsme na tyto skutečnosti zareagovaly. Na obou stranách bylo několik šancí, avšak první se v 8. minutě zápasu prosadilo Jablonné. Ke konci jsme měly i výhodu v podobě přesilové hry, ale bohužel se nám nepodařilo skóre změnit. 
Hra byla vcelku vyrovnaná, nádherným příkladem byla právě druhá třetina, která byla plná jak našich šancí, tak šancí Jablonného a až dvě vteřiny před koncem dorovnala Míla Řehůřková, která střelila jediný gól této třetiny.
V poslední části protihráčky odskočily na 2:1 a my se snažily stále více tlačit na útočnou polovinu. Z mnoha gólových šancí a přestřelených branek, se tři minuty před koncem trefila a také dorovnala Lucie Večeřová. Hned 18 vteřin poté Jablonné opět odskočilo, a to už na 3:2, což byl i konečný výsledek zápasu a my si tak odvezly z Červené Vody tři body.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

NÁBOR
Kancelář

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
HAGA Ladies Pardubice
5:2
Podrobnosti

Ze světa sportu

ANALÝZA | Co rozhodlo ženské superfinále?…

Před nedávnem jsme vám přinesli statistický pohled na mužské BigBoard Superfinále, teď se pojďme podívat řečí čísel na…

Nejtěžší bude převtělit se z role favorita do…

V Livesport Superlize se v sezoně 2024/25 představí také nováček z Kladna, kterému postup z 1. ligy mužů vybojoval…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47914
Posledních 30 dnů: 222 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 14

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne