FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Ze Svitav bez bodů

Ze Svitav bez bodů

Festival zahozených šancí, tak by se asi z našeho pohledu dalo nazvat utkání osmého kola divize, které odehráli muži FTC v sobotu 29. 10. od 18.00 hod. ve Sportovní hale Na Střelnici proti domácímu celku FbK TJ Svitavy.
Naši hráči vstoupili do utkání aktivněji až od prvního vyloučení zápasu, v 8. minutě dostali domácí výhodu přesilové hry, kterou dokázali využít k vstřelení velmi důležitého prvního gólu zápasu. Hráči Svitav celý zápas nekompromisně trestali chyby našich hráčů, a to i ve 13. minutě, kdy využili přečíslení a odskočili ve skóre na 2:0, o minutu později znovu zvýšili již na 3:0.
Druhá třetina začala vyloučením a druhou přesilovou hrou domácích, kterou hráči FTC bez problémů ubránili, bohužel chvíli poté ve 26. minutě zvyšovali opět domácí po přesné kombinaci na 4:0. V půlce zápasu byli diváci svědky také prvního gólu našeho celku, přesnou střelou do šibenice se ukázal Honza Ossendorf a snížil na 1:4. Tento stav však vydržel pouze devět vteřin, domácí bleskově odpověděli na gól a zvýšili své vedení na 5:1. Ve 32. minutě dostali první výhodu přesilové hry také naši hráči, avšak její nevyužití trestali domácí ve 35. minutě gólem na 6:1. Ve 39. minutě přišlo druhé vyloučení domácích hráčů a přesilovou hru devět vteřin před odchodem do kabin využil Adam Kobr. Skóre po dvou třetinách tak bylo 2:6.
Třetí třetina začala rychlým gólem Svitav, již po 13 vteřinách zvýšili skóre zápasu na 7:2. Poté dostali hráči FTC třetí početní výhodu a podruhé v zápasu ji dokázali využít, tentokrát z hole kapitána Davida Vaňáska. Ve 47. minutě snižoval na 4:7 svým prvním gólem v dresu FTC Patrik Rašek. Už to vypadalo, že se naši hráči nadechují k obratu, ale do konce zápasu už dokázali měnit skóre jen domácí, a to konkrétně dvakrát. Utkání tak skončilo výsledkem 9:4.
Hráčům našeho týmu v žádném případě nelze vytknout snahu ani odpovídající nasazení, ale co naplat, že jsme soupeřova brankáře zasypali téměř padesátkou střel (přesněji 47 střeleckých pokusů), když výsledkem jsou mizerné čtyři branky. Nic platná nám není ani herní převaha v poli, když pak přichází individuální chyby, které vše negují a soupeři nabízíme snadné příležitosti ke skórování.
Nyní máme herní přestávku, protože utkání s Orlicko-Třebovskem bylo odloženo ze soboty 5. 11. na čtvrtek 17. 11. 2022 od 19.00 hod. ve vysokomýtské hale. Dalším naším zápasem tak bude v neděli 13.11. 2022 od 16.00 hod. derby v Litomyšlí, kde už si nesmíme další zaváhání dovolit.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
NÁBOR

Poslední zápas

FTC Vysoké Mýto
FBC Mohelnice
9:5
Podrobnosti

Ze světa sportu

Bolka hlásí první posilu. Ofenzivu Středočechů…

Jen dva dny po BigBoard Superfinále, které skončilo pro Mladou Boleslav ziskem stříbrných medailí, ohlásil celek z…

Z Gattnara se stane aligátor! Vítkovická hvězda…

Nejproduktivnější rytíř této sezony Martin Gattnar opouští Livesport Superligu a přesouvá se do Švýcarska, kde oblékne…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 47694
Posledních 30 dnů: 370 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 9

© 2024 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne