FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Ženy na domácí zápasy nenavázaly

Ženy na domácí zápasy nenavázaly

V neděli 15.10. se naše ženy opět vypravily do Jičína, kde vstoupily do zápasů s týmy HAGA Ladies Pardubice a FBK Jičín C.
 
Od prvního momentu se zápas nevyvíjel tak, jak bychom potřebovaly, přesto jsme to samozřejmě nechtěly vzdát. Hned v prvním zápase se holky z Pardubic ujaly vedení, avšak o několik málo minut později se v dlouho trénované přesilovce trefila Lucie Večeřová. Hra byla vcelku zmatená, systém protihráček byl dost nečitelný, a to nás poměrně rozhodilo. Po první třetině byl stav 1:2.
Druhá část už byla z našeho pohledu lepší a rychlejší, zvládly jsme po gólech Denči Peroutkové a Kristýny Krškové vyrovnat na 3:3. Bohužel o pár sekund později protihráčky odskočily o další gól a druhá třetina skončila s rozdílem jedné branky. V poslední části jsme se snažily držet tempo stále stejné, podařilo se nám znovu vyrovnat na 4:4, a to po gólu Kristýny Spurné, protihráčky však opět odskakovaly. Nedokázaly jsme přečíst jejich hru a i na lavičce začínalo být dusno. Tři sekundy před koncem se trefila Tamara Adámková, která snížila na 5:7, což byl konečný výsledek zápasu.
 
Na druhý zápas s FBK Jičín C jsme se těšily už jen proto, že by mohl vypadat oproti prvnímu zápasu jako lepší florbal. Od první třetiny byla hra celkem v poklidu, zvládaly jsme mít míček na hokejkách, ale bohužel se holky z Jičína po první třetině dostaly do dvoubrankového vedení. Ve druhé části jako kdybychom přestaly hrát a vnímat. Docházely síly a většina týmu už byla i psychicky vyčerpaná a hlavy nefungovaly. Nedokázaly jsme se absolutně soustředit na hru a nevěřily si. Od toho se také odvíjel celý zbytek zápasu. Druhá třetina proto skončila 3:0 pro soupeřky a následovala poslední třetí část. Bylo vidět, že se trápíme, navázalo se na druhou část a soupeřky zvýšily na 5:0. Poté se trefila z dorážky Míla Řehůřková a sedm minut před koncem ještě Kateřina Vaňásková, kterou si našla samotnou před bránou Večeřová. Konečné skóre bylo 2:7 a my tak na základě vlastních chyb odjely z Jičína s prázdnou.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 43399
Posledních 30 dnů: 329 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 5

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne