FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko poprvé doma!

Áčko poprvé doma!

Ve druhém kole divizní skupiny D nastoupili naši muži v sobotu 17. 9. 2022 od 19.30 hod. v domácí hale proti nováčkovi soutěže, týmu Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Po úvodní prohře v Blansku bylo důležité, aby náš tým naplno bodoval, k zápasu proto hráči náležitě přistoupili.

Již úvod zápasu připomněl loňské tradiční brankové hody našeho týmu a diváci na první gól nemuseli dlouho čekat, když ve čtvrté minutě využil přesilovou hru Jura Unzeitig. V půli první třetiny však Světlá našla odpověď a vyrovnala na 1:1. Pouze po 31 vteřinách si ale domácí vzali vedení zpět. Samostatný únik proměnil hezkou střelou nad nohu hostujícího gólmana Vojta Novák. Poslední tři minuty první třetiny nabídly velmi zajímavou podívanou. Nejprve hosté znovu srovnali, avšak na jejich gól rychle odpověděl domácí Adam Kobr. Do konce první části bylo k vidění ještě jedno vyloučení na domácí straně, které zůstalo do konce třetiny nevyužito a do kabin se tak šlo za stavu 3:2.

Na začátku druhé části stačilo sklářům 25 vteřin k tomu, aby využili zbývající čas přesilové hry a bylo znovu vyrovnáno. FTC si znovu vzalo svoje vedení do minuty zpět, Petr Lesák svým prvním gólem zápasu upravil skóre na 4:3. Ve 24. minutě dostali hosté možnost přesilové hry, kterou opět náležitě využili a vyrovnali tak stav utkání. V půli zápasu skóroval za domácí nejprve Petr Lesák a o minutu po něm se domácí poprvé dostali do dvougólového náskoku po další brance z hole Vojty Nováka. Krátce před koncem třetiny však Světlá dokázala ještě snížit a druhá třetina tak končila stavem 6:5.

Třetí část začala pro domácí tým nejlépe jak mohla. Tři rychlé góly z holí nejprve Adama Kobra, Petra Lesáka a poté z přesilové hry Jury Unzeitiga znamenaly ve 44. minutě zápasu stav utkání 9:5. Hostující hráči však ještě nic nebalili a snížili tak stav utkání. Na to ovšem znovu rychle odpověděli domácí, svým čtvrtým gólem v zápasu vrátil domácím čtyřgólové vedení Petr Lesák. Šest minut před koncem vstřelil hattrick Jura Unzeitig a o dvě minuty poté dával v přesilové hře svůj již čtvrtý gól v zápasu. Hosté do konce zápasu dokázali ještě dvakrát upravit skóre, ale to již domácí náskok nemohlo ohrozit. Vynikajících 120 diváků nakonec vidělo dvacet gólů a domácí hráči tak mohli společně s novým koučem na lavičce, Ondrou Kašpárkem, slavit výhru 12:8.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Kancelář
NÁBOR

Ze světa sportu

Liberec obstál v zápase pro školáky, doma…

Třetí kolo Livesport Superligy začalo již v pátek severočeským school matchem. Dopolední souboj hostili florbalisté…

Spartu čekají v superlize rytíři, extraliga i 1.…

Další nabitý víkend mají před sebou elitní florbalové soutěže. Hned čtveřice týmů Livesport Superligy bude obhajovat…

AB design Likvidace a insolvence Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy FAT PIPE KVARTA spol. s r.o. Iveco Bus Pivovar Beránek Vzduchotechnika Choceň s.r.o. TORO Gym VK žaluzie 365 s.r.o. Omniasport Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 45009
Posledních 30 dnů: 978 | Posledních 7 dnů: 163 | Poslední den: 12

© 2023 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne