FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Stará garda sportovala !

Stará garda sportovala !

Staří a nehybní – tak by se dalo krátce popsat setkání bývalých hráčů FTC na domácí palubovce. Po důkladném rozcvičení se „rovnoměrně“ rozložily síly a začal zápas, který bez pár minut trval 2 hodiny!

Začátek byl těžký, míček kulatý, palubovka kluzká. Po nějakém čase se však na hřišti začalo objevovat něco, co vzdáleně připomínalo florbal. Dokonce byly k vidění i kombinace a přihrávky „krosem“ v „plné rychlosti“, samozřejmě občas doprovázeny klasickým skřekem jednoho nebo jiného nechvalně známou hláškou „ o ou“!!!

Po utkání ještě proběhla nezbytná tisková konference, kde se probíraly pověstné příběhy ze slavných zápasů, pohárových výjezdů i tréninků. Po hodině debat jsme ZASE HRÁLI minimálně druhou ligu veteránů ????. Tak zas brzy povedenou akci, doufám, zopakujeme..

Stará garda FTC  

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 36629
Posledních 30 dnů: 266 | Posledních 7 dnů: 44 | Poslední den: 4

© 2022 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne