FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko s Třebíčí vítězně!

Áčko s Třebíčí vítězně!

Áčko s Třebíčí vítězně !

Naše mužské áčko nastoupilo v sobotu 23.10. 2021 v domácí hale Domova mládeže Vysoké Mýto v již tradičním čase 19.30 hod. proti týmu Snipers Třebíč „B“. Cíl utkání byl jediný – vítězství za tři body a složený reparát za zbytečně ztracené body v minulém kole v Blansku. Obojí se před stovkou skvělých diváků povedlo, náš tým po zásluze bere z utkání všechny body a posunuli jsme se na třetí místo tabulky divize D, pouhý bod za vedoucím Hornets Brno.

Kdo by si myslel, že zápas proti aktuálně poslednímu týmu tabulky bude nějaká oddychovka, těžce by se mýlil. Hosté hráli od začátku utkání velmi dobře do obrany a hrozili z rychlých protiútoků. Náš tým byl podle očekávání aktivní směrem dopředu a neustálým napadáním jsme si vytvářeli brankové situace, které jsme však v první třetině nedokázali lépe zakončit. Do vedení jsme šli sice už po 13 sekundách, kdy Adam Kobr dorazil míček po nahrávce Vojty Pavláka, ale další šance zůstávaly dlouho bez brankového efektu. To hosté byli v tomto úspěšnější a dostali se v 15. minutě do vedení 3 : 1. Naštěstí se nám podařilo ještě do konce první třetiny skóre srovnat, když se v 18. minutě trefil Milan Koubek a v poslední minutě svoji druhou brankou v utkání Adam Kobr.

Do druhé třetiny jsme vstoupili opět aktivně a na rozdíl od první třetiny jsme dokázali lépe ohlídat brejky hostů. V 23. minutě se hned po skončené přesilovce trefil podruhé v utkání Milan Koubek a překlopil skóre na naši stranu. V 32. a v 34. minutě namazal Milan Koubek nejprve Petrovi Lesákovi a poté v přesilovce i Adamovi Kobrovi a náš tým odskočil svému soupeři na rozdíl tří branek. Tento rozdíl vydržel až do konce druhé třetiny, když hosté nejprve snížili, ale Vojta Pavlák dal svým gólem konečnou podobu skóre po dvou třetinách 7 : 4. A to i díky skvělému zákroku našeho gólmana Tomáše Hynka při trestném střílení hostů.

Nástup do třetí třetiny se nám příliš nepovedl a dovolili jsme soupeři během tří minut dvěma slepenými góly snížit na rozdíl jediného gólu. V 48. minutě jsme v přesilové hře po další přesné přihrávce Milana Koubka dokázali brankou Adama Kobra opět odskočit na rozdíl dvou branek, ale hosté o minutu později opět snížili. Naštěstí to bylo ze strany hostů vše a poslední desetiminutovka byla zcela v režii našeho týmu, který nepolevoval v nasazení a začal i šance proměňovat. V rozmezí 49. a 56. minuty jsme nasázeli svému soupeři 5 branek, když zejména ta poslední po parádě Milana Koubka zvedla diváky ze sedadel. Do konce utkání se nic mimořádného nestalo a výsledek 13 : 7 už zůstal nezměněn. I ve třetím domácím utkání jsme tak naplnili normu 13 vstřelených branek.

Náš tým zvítězil zcela zaslouženě, po celé utkání jsme byli aktivnější, zasypali jsme soupeřovu branku neuvěřitelným počtem 70 střel (!!!), což je obvyklá norma na dvě utkání, a jenom horší koncovka je důvodem toho, že hosté neodjeli s větším přídělem. Věříme, že se naši příznivci v hledišti dobře bavili a děkujeme našemu kotli za skvělou podporu.

Divize má v příštím víkendu volno a další hrací den je až sobota 6.11. 2021. Náš tým zajíždí do Hradce Králové, kde se od 18.00 hod. střetneme v hale ZŠ a MŠ v Kuklenách s domácími FBŠ Všestary a cíl je opět jediný – zvítězit a udržet se v nejvyšších patrech divizní tabulky.

 

 

FTC Vysoké Mýto – Snipers Třebíč „B“

13   :   7  (3 : 3, 4 : 1, 6 : 3)

Sportovní hala Domova mládeže Vysoké Mýto

sobota 23.10. 2021, 19:30 hod.

Diváků : 98

 

Jiří Unzeitig 2 + 1, Petr Lesák 2 + 3, Adam Kobr 5 + 1, Vojta Pavlák 1 + 2, Milan Koubek 3 + 4, Libor Knypl 0 + 2 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 34166
Posledních 30 dnů: 567 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 22

© 2021 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne