FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Víkend ve Žďáru!

Víkend ve Žďáru!

Zbytečná ztráta mužů v 3. kole divize.

Naprosto zbytečnou ztrátu tří bodů utrpěli naši muži v sobotu 25.9. 2021 ve třetím kole divize D, kdy jsme se od 19.00 hod. utkali ve Žďáru nad Sázavou s místními Hippos. Ve Sportovní hale Na Bouchalkách jsme do utkání nevstoupili vůbec špatně a dobrým pohybem i důrazem v osobních soubojích jsme si vytvářeli dostatek šancí, které jsme dokázali i proměnit. V 17. minutě jsme vedli 4 : 2 a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom neměli utkání zvládnout. Domácí dokázali ještě v průběhu první třetiny snížit, ale v poslední vteřině první třetiny jsme dokázali odskočit opět na rozdíl dvou branek, Bohužel v tuto chvíli do utkání poprvé výrazněji vstoupil jeden z rozhodčích, který již uznanou branku nepochopitelně odvolal ...

Tato záležitost náš tým asi poznamenala více, než jsme si připouštěli a do druhé třetiny jsme nevstoupili dobře. Domácí začínali být více nebezpeční před naší brankou a když se k tomu připočetl i nedůraz našich hráčů v osobních soubojích, začali se hráči Hippos brankově prosazovat. Zhruba v polovině utkání vedli domácí o dvě branky a náš tým musel zabrat, aby se do utkání vrátil. V 34. minutě jsme dokázali dvěma slepenými góly Adama Kobra a Davida Vaňáska utkání opět srovnat, ale bohužel to byli opět domácí hráči, kteří nám odskočili na rozdíl dvou branek.

Před třetí třetinou jsme se v kabině zdravě nabudili a šli jsme na palubovku s jediným cílem – utkání překlopit na naši stranu a odvézt si tři body. Hráčům nechyběla snaha, měli jsme výraznou územní převahu, ale chyběl klid a více soustředění v koncovce. Adam Kobr ještě v polovině třetí třetiny snížil, ale o minutu později domácí šťastnou brankou opět zvýšili na rozdíl dvou branek. Náš tým sáhl v závěru utkání k dlouhému power play, ale výsledkem byla pouze branka domácích na konečných 10 : 7 pro Hippos.

Utkání jsme prohráli naprosto zbytečně, ale hlavně – při vší úctě k hráčům Hippos - prohráli jsme si ho sami. Určitě se nebudeme vymlouvat na to, že naprosto tragičtí rozhodčí udělali z utkání neuvěřitelný guláš a předvedli výkon, který by měl znamenat okamžitý vyhazov z listiny rozhodčích. To, nechť posuzují jiní. My jsme si měli zachovat chladné hlavy a soustředit se na utkání a na náš výkon. Pokud bychom to udělali, vyhráli bychom. Takto mají tři body zkušenější domácí a my se musíme z utkání dostatečně poučit, což také učiníme.

Ztracené body si chceme vzít zpět a příležitost k tomu budeme mít v sobotu 2.10. 2021, kdy nastoupíme od 18.30 hod. v Předměřicích proti domácím FbC Hradec Králové. Atraktivní utkání bude skvělou příležitostí vidět naše muže v akci a prosíme naše fanoušky, aby nás přijeli podpořit !

 

 

Hippos Žďár nad Sázavou  :  FTC Vysoké Mýto

10   :   7  (3 : 4, 5 : 2, 2 : 1)

Sportovní hala Na Bouchalkách Žďár nad Sázavou

sobota 25.9. 2021, 19:00 hod.

 

Petr Lesák 1 + 0, Adam Kobr 2 + 1, Jiří Unzeitig 1 + 0, Milan Koubek 0 + 3, Libor Knypl 0 + 1, David Vaňásek 2 + 0, Jan Ossendorf 1 + 0, Marek Cifra 0 + 1, Vojtěch Novák 0 + 1.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 37624
Posledních 30 dnů: 893 | Posledních 7 dnů: 46 | Poslední den: 2

© 2022 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne