FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Pohár a divize?

Pohár a divize?

Muži vstupují do divizní soutěže !

Nedělní prohra 5 : 12 s Všestary v Předměřicích v rámci 3. kola Poháru Českého florbalu ukončila přípravné období na novou sezónu a naši divizní muži vstupují v sobotu 11.9. 2021 od 18.00 hod. do soutěže v hale Skalka v České Třebové, kde se v prvním kole divize D střetneme s domácími FbK Orlicko-Třebovsko. 

S přípravou můžeme být spokojeni, vedle nabírání fyzické kondice na stadionu a v hale, jsme se zaměřili i na vhodné doplnění kádru o naše hráče z juniorky tak, abychom mohli v každém utkání naplno využívat potenciál tří kompletních pětek, a dále na zdokonalení herních návyků mužstva. Sehráli jsme celkem 8 přátelských a pohárových utkání, ve kterých jsme sedmkrát zvítězili a jen jednou prohráli. Podařilo se nám stabilizovat osu týmu, kterou tvoří již relativně zkušení hráči ročníku 1997 a 1998, doplněnou postupně o mladší hráče, téměř výhradně z řad našich odchovanců. Nejmladší hráči, se kterými počítáme do sestavy jsou ročník 2004 a jsou pro náš tým i oddíl velkým příslibem. A zapomenout nesmíme ani na trio výborných gólmanů v čele s Václavem Muselem.

Náš tým je zkrátka na těžké boje v divizi dobře připraven a ani se nijak netajíme tím, že hlavní cíl, který máme, je účast našeho týmu v play-up o postup do Národní ligy. Vedle toho se samozřejmě chceme prezentovat atraktivním, útočným, rychlým a zejména důrazným florbalem, který bude bavit nás i naše fanoušky. Hráči udělají pro splnění těchto cílů maximum a budeme samozřejmě spoléhat právě na naše příznivce, kteří už nás podrželi mnohokrát a kteří umí svými hlasivkami připravit našemu týmu zejména v domácí hale (ale nejen v ní) fantastické prostředí. Možnost potvrdit tuto pověst budou mít naši příznivci hned ve druhém kole, kdy v sobotu 18.9. 2021 nastoupíme v 19.30 hod. v domácí hale k ostře sledovanému derby proti Litomyšli ! Ale my věříme, že si spousta našich fanoušků najde cestu už v sobotu 11.9. do České Třebové a přijedou nás povzbudit hned v úvodním kole v hale soupeře. 

Cesta do play-up začíná ...

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 32686
Posledních 30 dnů: 875 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 40

© 2021 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne