Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

2. kolo Poháru ČF

Muži postupují do 3. kola Poháru ČF !

Po vítězném vstupu do letošní pohárové soutěže, kdy jsme dokázali vyhrát bez ztráty bodu svoji skupinu K, nám los přisoudil do 2. kola čtvrtého ze skupiny J, tým PSKC Okříšky. Hrálo se v neděli 29.8. 2021 od 19.00 hod. ve sportovní hale v Třebíči a vzhledem k tomu, že náš soupeř sehrál ve své skupině celkem vyrovnané zápasy s našimi divizními soupeři z Mohelnice a Jihlavy, bylo nutné se na utkání dobře připravit.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme v úvodních minutách vůbec k ničemu nepustili. Kromě pár brejkových situací, se hrálo prakticky pouze na branku domácích a vzhledem k tomu, že se nám dařilo i střelecky, bylo po prvních deseti minutách celkem jasno, jak se utkání bude vyvíjet. V té době už jsme vedli 5 : 0 a jak přibývaly minuty, přibývaly i branky v síti PSKC. Třetina skončila nakonec našim jasným vedením 12 : 1 a zbytek utkání už byl jenom o tom, jaké skóre bude na ukazateli svítit po skončení utkání.

Náš tým v žádném případě ve zbylých dvou třetinách nepolevil a útok za útokem se valil na branku domácích. Utkání nakonec skončilo naším výrazným vítězstvím 29 : 5 a to ještě zůstalo velké množství šancí nevyužito. Celý tým zahrál opět velmi dobře, bez větších chyb, a proto můžeme být spokojeni nejen s výsledkem. Skvěle zahráli m.j. opět i naši junioři, kteří nám rostou výkonnostně doslova před očima.

Ve třetím kole Poháru ČF bude naším soupeřem tým FBŠ Všestary, který si v 2. kole poradil doma s Dačicemi 6 : 5. Hrát se bude v neděli večer předběžně v 19.00 hod. a ve sportovní hale v Předměřicích. Podrobnosti ještě upřesníme a očekáváme, že nás naši skvělí fanoušci přijedou do Hradce podpořit !