FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Muži v play-up končí se vztyčenou hlavou

Muži v play-up končí se vztyčenou hlavou

Rozhodující páté utkání série hrané na tři vítězná utkání mezi našim týmem a FbC Asper Šumperk bylo na programu ve středu 11.3. 2020 od 20.30 hod. v hale Gymnázia Šumperk. Vzhledem k známým okolnostem se zápas hrál před prázdnými tribunami, což bylo v ostrém kontrastu s předchozími utkáními, které se těšily mimořádnému zájmu fanoušků. Pátý zápas byl svoji kvalitou nejslabším v celé sérii a našemu týmu jak herně, tak i výsledkem, vůbec nevyšel. Vybrali jsme si zkrátka slabší chvilky v ten nejméně vhodný okamžik a herně vyspělý soupeř toho dokázal využít. Vítězstvím 6 : 2 si zajistil tým FbC Asper Šumperk celkové vítězství v parádní sérii 3 : 2 a tím i postup do 2. kola play-up. S týmem FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň si to rozdají o postup do Národní ligy. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších bojích. Našemu týmu to tedy letos nevyšlo, ale naši hráči se vůbec nemají za co stydět. Naopak, soutěž končíme s hlavou nahoře a se ctí. Na podrobnější analýzu a hodnocení sezóny je ještě čas, ale celkové třetí místo v tabulce a postup do play-up je historicky nejlepším umístěním áčka. Tým dokázal svými výkony a hlavně přístupem k utkáním pravidelně plnit domácí halu diváky a naši fanoušci s námi jezdili v hojném počtu i na venkovní utkání. Velký dík patří tedy nejen hráčům za to, jak skvěle reprezentovali náš klub, ale také úžasným fanouškům, jejichž přízně si nesmírně vážíme. Dáme si teď menší pauzu a pak se začneme připravovat na příští sezónu, ve které chceme být ještě silnější !

 

FbC Asper Šumperk - FTC Vysoké Mýto

6 : 2  (1 : 1, 2 : 1, 3 : 0)

1. kolo play-up, 5. utkání, středa 11.3. 2020, 20.30 hod., Hala Gymnázia Šumperk

 

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-281034.htm

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=281034&type=1

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 30143
Posledních 30 dnů: 572 | Posledních 7 dnů: 62 | Poslední den: 8

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne