FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Play-up se Šumperkem rozhodne pátý zápas !

V sobotu 7.3. a v neděli 8.3. se ve Sportovní hale Domova mládeže ve Vysokém Mýtě hrálo za nerozhodného stavu 1 : 1 třetí a čtvrté utkání 1. kola play-up o postup do Národní ligy. Soupeřem našeho týmu je v sérii FbC Asper Šumperk a byla to oslava florbalu ! Do haly si našlo v sobotu cestu bezmála 280 diváků a v neděli více než 200. V parádní atmosféře předváděli hráči obou týmů výborné výkony, oběma utkáním nechybělo vůbec nic a měla vše, co k play-up patří. Sobotní utkání jsme dokázali urvat po zlepšeném výkonu v druhé a třetí třetině a postupový mečbol jsme chtěli proměnit hned v následujícím nedělním utkání. Poněkud slabší pasáž v druhé třetině a zejména špatná koncovka našeho týmu v průběhu celého utkání jsou důvodem toho, že jsou hráči Šumperka ještě stále ve hře. Chtěli jsme sérii ukončit v domácím prostředí zejména kvůli našim úžasným fanouškům, ale určitě se ze ztráty čtvrtého utkání nijak nehroutíme a pro třetí a rozhodující vítězství si zajedeme ve středu 11.3. do Šumperka, kde se od 20.30 hod. hraje za nerozhodného stavu 2 : 2 pátý, rozhodující zápas!