FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko postupuje do play-up !

Áčko postupuje do play-up !

Mužský A tým potvrdil aktuální výbornou formu a v předposledním kole základní části divize D si vítězstvím v hale Pirátů v Chrudimi a celkovým třetím místem v tabulce zajistil postup do bojů o národní florbalovou ligu ! Velký úspěch našeho mladého týmu se však v pátek 14.2. večer nerodil snadno, domácí, kterým hrozil v případě prohry jistý sestup, se rvali jako o život. Utkání bylo velmi nervózní, což se ale dalo očekávat a byli jsme na to připraveni. Slabší chvilky ve druhé třetině jsme naštěstí dokázali včas napravit a třetí třetina už byla plně v režii našeho týmu. Nakonec z toho bylo celkem zasloužené vítězství, tři body a v tu chvíli šest bodů náskoku na čtvrtou Litomyšl. Abychom měli úplnou jistotu postupu, tak na to jsme si s chutí počkali do soboty, kdy jediný náš soupeř, tým Litomyšle, hrál v Třešti s Dačicemi. Jakákoliv bodová ztráta Litomyšle by znamenala definitivu našeho postupu. A to se také stalo, Litomyšl vyhrála pouze za dva body na nájezdy, což stačí nejlépe na čtvrté místo. Náš tým je tedy definitivně třetí a můžeme se těšit na play-up !

 

FBK Piráti Sokol Chrudim – FTC Vysoké Mýto

6   :   8  (1 : 2, 5 : 2, 0 : 4)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=279222&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-279222.htm

 

Základní část divize D zakončíme v sobotu 22.2. 2020 od 14.00 ve Žďáru nad Sázavou, kde se utkáme s domácími Hippos.

V 1. kole play-up bude našim soupeřem už jistý vítěz divizní skupiny E, tým FbC Asper Šumperk. První dva zápasy se hrají v Šumperku v sobotu 29.2. a v neděli 1.3., třetí a případný čtvrtý zápas u nás v sobotu 7.3. od 20.00 hod. a v neděli od 18.00 hod., případný pátý zápas opět v Šumperku zřejmě v úterý 10.3. Veškeré podrobnosti o soupeři, výjezdech do Šumperka, atd., připravujeme.

Diskuze

Události

26.09.2020 18:00
SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto, 3. kolo divize mužů, Sportovní hala Jihlava

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 29303
Posledních 30 dnů: 1249 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne