FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko je po dvou domácích vítězstvích už třetí !

Áčko je po dvou domácích vítězstvích už třetí !

Velmi náročný a nakonec i úspěšný víkend má za sebou naše áčko. V 19. a 20. kole divize D jsme v naší hale přivítali v sobotu 1.2. od 20.00 hod. FBC Letohrad Orel Orlice a v neděli 2.2. od 16.00 hod. Pacovské Honzíky. Bylo dopředu jasné, že ani jeden ze zápasů nebude jednoduchý, což se v plné míře potvrdilo. Jak v sobotu, tak zejména v neděli, jsme se museli o vítězství tvrdě rvát a nedostali jsme zadarmo ani milimetr hřiště. Našemu týmu slouží ke cti, že si dokázal s oběma soupeři poradit a do tabulky jsme získali cenných 5 bodů za vítězství 8 : 6 nad Letohradem a 10 : 9 po prodloužení nad Pacovem. Velkou oporou nám opět byli naši fanoušci, kteří přišli v hojném počtu a vytvořili oběma zápasům parádní atmosféru a výrazně tak našemu týmu pomohli. Zároveň se náš tým posunul v tabulce divize na třetí místo, které zaručuje účast v play up o postup do národní ligy ! Vyhráno ale ještě není, poslední dvě kola budou velmi zajímavá a náročná. Máme aktuálně tři body náskok na čtvrtou Litomyšl. Náš tým potřebuje k jistotě postupu 4 body, pak se nemusíme ohlížet na nikoho za námi. Držte nám palce, úspěch je sice už blízko, ale poslední kroky bývají nejtěžší. Tým udělá maximum pro to, aby se ve Vysokém Mýtě hrálo play up !

 

FTC Vysoké Mýto – FBC LETOHRAD Orel Orlice

8   :   6  (4 : 3, 1 : 1, 3 : 2)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=277223&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-277223.htm

 

FTC Vysoké Mýto – Pacovští Honzíci

10 : 9  po prodloužení (4 : 2, 1 : 5, 4 : 2, 1 : 0)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=277844&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-277844.htm

 

Další program našeho týmu je následující :

Pátek 14.2. 2020 od 20.00 hod.  FBK Piráti Sokol Chrudim – FTC Vysoké Mýto

Sobota 22.2. 2020 od 14.00 hod. Hippos Žďár nad Sázavou – FTC Vysoké Mýto

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne