FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Vítězné derby v Litomyšli !

Vítězné derby v Litomyšli !

Jsou utkání na které se nezapomíná a jedním z nich se zcela jistě stalo včerejší divizní derby v Litomyšli. Tři body rozdílu v tabulce, výborná forma obou týmů, nabitá hala a obrovská rivalita soupeřů - karty pro parádní sportovní zážitek byly rozdány už před zápasem a hráči obou týmů toto očekávání beze zbytku naplnili. Utkání mělo úplně všechno, od maximálního nasazení obou týmů, tvrdých osobních soubojů a skvělých individuálních výkonů, až po úžasnou atmosféru v hledišti Městské sportovní haly V Litomyšli, kam zavítalo 252 diváků, z toho více než stovka fanoušků z Vysokého Mýta. A nejen naši hráči na palubovce, ale i naši fanoušci v hledišti vyšli z utkání nakonec vítězně, protože domácí příznivce, kteří byli ale také výborní, jednoznačně předčili a vytvořili našemu týmu domácí prostředí. Velké poděkování našim fanouškům, tohle vítězství je pro Vás !!! Náš tým vstoupí do nového roku na čtvrtém místě tabulky a v posledních šesti kolech základní části soutěže uděláme vše pro postup do play up o národní ligu.

 

Pátek 20.12. 2019, Městská sportovní hala v Litomyšli, 16. kolo divize D

Florbal Litomyšl - FTC Vysoké Mýto

4 : 5   (1 : 2, 1 : 1, 2 : 2)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=272486&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-272486.htm

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 27189
Posledních 30 dnů: 514 | Posledních 7 dnů: 140 | Poslední den: 14

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne