FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Víkend áčka za pět bodů !

Víkend áčka za pět bodů !

Velmi dobrý víkend má za sebou divizní áčko. Nejprve zajížděl náš tým v sobotu do Dolní Cerekve, kde hraje svá domácí utkání TJ Centropen Dačice. Dvě třetiny jsme se marně snažili dobývat branku domácích, ale třetí třetina stálo za to ! Pěti brankami jsme dokonale otočili zápas z 1 : 5 na konečných 6 : 5. Byly to zbytečné nervy, ale tři body jsme si z Vysočiny odvezli a to je nejdůležitější. V neděli nás čekala lahůdka v podobě domácího utkání s vedoucím týmem tabulky FBC Mohelnice. Skvělý zápas nabídl více než stovce přítomných diváků parádní zážitek. Skóre se otáčelo z jedné strany na druhou, aby po základní hrací době skončilo utkání nerozhodně 5 : 5. Rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení a tak poprvé letos přišly na řadu nájezdy. V nich novopečený otec Václav Musel zavřel naši branku na sto západů a protože jediným úspěšným střelcem byl Jura Unzeitig, druhý bod si připsal po zásluze náš tým.

TJ Centropen Dačice - FTC Vysoké Mýto

5   :   6  (3 : 0, 2 : 1, 0 : 5)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=271876&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-271876.htm

 

FTC Vysoké Mýto – FBC Mohelnice

6   :   5 pn  (1 : 2, 4 : 2, 0 : 1, 0 : 0)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=272144&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-272144.htm

 

Další utkání hraje náš tým netradičně už tento pátek 20.12. 2019 od 20.00 hod. a nehraje se nic menšího, než regionální derby v Litomyšli !  Zveme všechny fanoušky na tento zápas, odjezd autobusu je v pátek 20.12. 2019 v 18.45 hod. od Šemberova divadla.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 27189
Posledních 30 dnů: 514 | Posledních 7 dnů: 140 | Poslední den: 14

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne