FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko potřetí v řadě vítězně !

Áčko potřetí v řadě vítězně !

Naše áčko se veze aktuálně na vítězné vlně, vítězství nad loňským účastníkem národní ligy, týmem Hippos Žďár nad Sázavou bylo třetím vítězstvím za sebou a čtvrtým z posledních pěti zápasů. Ale rozhodně se nic nerodilo lehce, náš tým byl sice aktivnější, soupeře jsme přestříleli 52 : 34, ale hráči hostí byli nebezpeční z každé akce a museli jsme dávat velký pozor v obranné činnosti, abychom ataky hráčů Žďáru eliminovali. V průběhu utkání jsme si vypracovali tříbrankový náskok, který jsme bohužel ztratili, abychom si to nejlepší nechali na konec zápasu. Dvě minuty před koncem jsme šli za nerozhodného stavu do čtyřech, ale v oslabení se zmocnil míčku Jura Unzeitig, posunul na Milana Koubka a Koubas se v takových situacích nemýlí a nad rameno jinak skvělého Lukáše Kratochvíla vrátil našemu týmu vedení. Hala byla v tu chvíli na nohou a když za další půlminutu trefil prázdnou branku hostů Martin Kadavý, bylo jasné, že nám vítězství už nikdo nevezeme. Sekundu před koncem pečetil opět do prázdné branky Milan Koubek, po perfektním výhozu Tomáše Hynka a přihrávce Jury Unzeitiga. V tabulce divize D stoupáme stále výš a aktuálně jsme čtvrtí se ztrátou pouhých dvou bodů na třetí SK Jihlava. Utkání sledovalo 143 tradičně výborných diváků a parádní atmosféru si pochvalovali hráči obou týmů. Moc děkujeme !

 

FTC Vysoké Mýto – Hippos Žďár nad Sázavou

9   :   6  (2 : 1, 3 : 2, 4 : 3)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=259694&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-259694.htm

 

Další utkání hraje náš tým v neděli 1.12. 2019 od 17.00 hod. v Brně, kde bude naším soupeřem celek Hornets Brno ZŠ Horní. Věříme v prodloužení vítězné série a držte nám palce !

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne