FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko přehrálo Chrudim a posunulo se na pátou příčku tabulky.

Áčko přehrálo Chrudim a posunulo se na pátou příčku tabulky.

Stoupající formu potvrzují naši muži. V desátém kole divize jsme přivítali v naší hale tým Pirátů z Chrudimi. Podle očekávání jsme sledovali zajímavý a vyrovnaný zápas, ve kterém byl náš tým důraznější v koncovce, precizní v obraně a celkem po zásluze bereme všechny tři body. Střelecky se blýsknul autor pěti branek Martin Kadavý, ale pochvalu zaslouží všichni hráči za poctivý výkon a stejně jako v minulém kole proti Pacovu - skvěle odmakaný zápas. Utkání sledovalo 126 tradičně výborných diváků a také jim patří poděkování od všech hráčů za super podporu !

 

FTC Vysoké Mýto – FBK Piráti Sokol Chrudim

9   :   4  (4 : 2, 4 : 1, 1 : 1)

Statistiky utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=259650&type=1

Online záznam o utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-259650.htm

 

Další utkání hraje náš tým netradičně už tento pátek 22.11. 2019, kdy opět doma nastoupíme od 20.00 hod. proti Hippos Žďár nad Sázavou. Přijďte nás podpořit !

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne