FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Juniorky dnes za tři body !

Juniorky dnes za tři body !

Naše juniorky sehrály v neděli 17.11. 2019 další dvě utkání 2. ligy juniorek a z haly ve Rtyni v Podkrkonoší si odváží tři body. Nejprve porazily naše hráčky domácí Orel 6 : 3, když dvě branky vstřelily Nikola Trnková a Lucie Večeřová a po jednom gólu daly Kačka Vaňásková a Terka Beránková. V druhém utkání už se tolik nedařilo, jediný náš gól dala Nikola Trnková, což na juniorky KM automatik FBK Jičín nestačilo a náš tým prohrál 1 : 6. Ale tři body jsou doma a holky zaslouží pochvalu ! Další utkání hrajeme až 15.12. v Rokytnici v Orlických horách a soupeřkami budou od 10.30 hod. opět hráčky Orel Rtyně v Podkrkonoší a poté od 13.30 hod. družstvo FBC Dobré - Dobruška.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne