FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Divizní vítězství mužů nad Dačicemi

Divizní vítězství mužů nad Dačicemi

Třetím kolem pokračovala o tomto víkendu florbalová divize. Náš tým si po neuskutečněném utkání s FBŠ Jihlava a prohře doma s Hornets Brno spravil v domácí hale chuť a před stovkou tradičně výborných diváků porazil silný tým TJ Centropen Dačice 8 : 4. O osudu utkání prakticky rozhodla vydařená první třetina, ve které jsme se konečně dokázali prosadit i střelecky a čtyřbrankový náskok jsme si už ve zbývajících dvou třetinách s přehledem pohlídali. Věřme, že střelecké probuzení našeho týmu bude trvalejšího rázu, protože v nejbližších zápasech budeme střeleckou potenci potřebovat jako sůl. V příštím utkání hrajeme v sobotu 5.10. od 19.00 v Mohelnici a pak už je na pořadu derby s Litomyšlí – sobota 19.10. od 20.00 u nás v hale.

 

FTC Vysoké Mýto – TJ Centropen Dačice   8 : 4

(6 : 2, 0 : 1, 2 : 1)

Zápis o utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=254575&type=1

Online reportáž : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-254575.htm

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

22.02.2020 14:00
Hippos Žďár nad Sázavou - FTC Vysoké Mýto, divize mužů

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 24687
Posledních 30 dnů: 748 | Posledních 7 dnů: 127 | Poslední den: 27

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne