FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Divizní premiéra body nepřinesla

Divizní premiéra body nepřinesla

Naši muži vstoupili do letošního ročníku divize až ve druhém kole, když soupeř z prvního kola – FBŠ Jihlava – den před zápasem oznámil, že se k utkání nedostaví. To hráči Hornets Brno ZŠ Horní se už dostavili a v zajímavém a bojovném utkání zvítězili 6 : 4. Náš tým rozhodně v utkání nezklamal, vytvořili jsme si už tradičně územní převahu, ale potýkáme se s velmi špatnou produktivitou střelby, což se ukázalo být rozhodující i v tomto utkání. Nic platná nám nebyla řada přesilovek a gólových šancí, soupeř někdy i se štěstím své šance proměňoval a odvezl si domů tři body. Velký dík patří našim fanouškům, kteří opět nezklamali a v počtu 92 diváků vytvořili skvělý rámec kvalitního utkání. Šanci na reparát bude mít náš tým v sobotu 28.9. 2019, kdy od 20.00 hod. hostíme florbalisty TJ Centropen Dačice.

 

FTC Vysoké Mýto – Hornets Brno ZŠ Horní   4 : 6

(1 : 2, 0 : 1, 3 : 3)

 

Zápis o utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=254544&type=1

Online reportáž : https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-254544.htm

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

19.10.2019 20:00
FTC Vysoké Mýto - Florbal Litomyšl, 5. kolo divize mužů, Sportovní hala Vysoké Mýto
20.10.2019 16:00
FTC Vysoké Mýto - SK JIhlava, 6. kolo divize mužů, Sportovní hala Vysoké Mýto

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 21004
Posledních 30 dnů: 922 | Posledních 7 dnů: 289 | Poslední den: 28

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne