FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Rozhovor s kapitánem

Rozhovor s kapitánem

Naše áčko mužů má za sebou na úvod sezóny vítězné přátelské utkání se Svitavami a část pohárového tažení, které zatím vyneslo postup do třetího kola! Na zhodnocení pohárových utkání a pár dalších otázek jsem se zeptal defenzivní opory týmu a především kapitána, Ládi Rozlivky.

 

 

Láďo, letní příprava skončila, jak náročná a přínosná byla pro tebe a zbytek týmu?

Jak je posledních pár let zvykem, letní příprava je u našeho týmu náročná, ale přínosem je ohromným. Naše příprava rozhoduje ve výsledku hodně zápasů, kde jsme fyzicky lépe připraveni než soupeři, a to nám nese ovoce.

 

V letošní sezóně, jak už bývá zvykem, budeš nosit kapitánskou pásku. Cítíš v této pozici větší zodpovědnost na hřišti, popř. dokážeš tým motivovat, když je potřeba?

V našem týmu ve svých 22 letech patřím k matadorům týmu, takže i kdybych nechtěl, zodpovědnost za kluky by byla tak i tak.  To by nejlépe posoudili moji spoluhráči, ale samozřejmě se snažím kluky motivovat k lepším výkonům a výsledkům.

 

Postoupili jste dál v poháru, přípravný zápas jste také zvládli, ale sezóna teprve začne. Věříš, že udržíte vítězného ducha?

Jak říkáš, příprava zatím probíhá na jedničku. Pohár bereme také jako takovou její součást, i když bychom chtěli samozřejmě dojít co nejdál. Je dobré, že nám zatím vše vychází, ale jak na tom skutečně jsme, to se uvidí až v sezóně. Každopádně pro psychiku hráčů je to vždy povzbuzující.

 

Jedna spíše technická otázka, co říkáš na nové mantinely? A jaký je tvůj názor na celkový posun klubu?

Nemůžu ještě úplně posoudit, hráli jsme na nich 2x na tréninku, ale jsou hezké (smích). Je to další posun dopředu. Právě i nové mantinely souvisí s naším výborným vedením. Klub udělal za poslední roky velký posun. Podmínky, které nám vytváří, jsou až neuvěřitelné. V plánu je i výstavba nové haly, takže sami musíte uznat, že našemu vedení na chodu klubu záleží a tlačí ho vpřed.

 

Neplánuješ předávat dál své zkušenosti a zapojit se tak do trénování mladých kategorií?

Vždy, když mi někdo položí tuto otázku, tak si v duchu řeknu, jestli mladým mám vůbec co předat (smích). V budoucnu bych se ale zapojit chtěl.

 

Závěrem nám prozraď, jaký je cíl áčka pro letošní sezónu? A jinak přeji hodně zdaru a pevné zdraví!

Letošní cíl je jasný, probojovat se do nástavbové části. Rádi bychom si zahráli play up a poprali se o postup do národní ligy!

 

Ptal se : Bany

Diskuze

Události

18.01.2020 18:00
SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto, divize mužů
19.01.2020 17:30
PSKC Okříšky - FTC Vysoké Mýto, divize mužů, hala v Třebíči

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 23957
Posledních 30 dnů: 652 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 18

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne