FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

FTC jako první v ČR s mantinely Swerink !

FTC jako první v ČR s mantinely Swerink !

Při sledování loňského Mistrovství světa ve florbale v Praze, které se konalo v O2 aréně a v aréně Sparty na Podvinném Mlýně, jste si jistě všimli mantinelů, se kterými se šampionát hrál. Byly to mantinely Swerink, elitního výrobce sportovních hřišť a příslušenství ze Švédska. S výrobcem těchto mantinelů, společností Swerink AB z města Hudiksvall, jsme vstoupili na jaře letošního roku do jednání a výsledkem je, že náš oddíl jako vůbec první florbalový oddíl v ČR (!!!) koupil tyto špičkové mantinely řady Swerink Elite, samozřejmě včetně přepravního systému a doplňků pro postavení dvou hřišť pro naše nejmladší kategorie. Od nové sezóny tak budou všechna naše družstva hrát s těmito mantinely, které jsou černé barvy, se zeleným měkčeným lemem nahoře a barevně oddělenými střídačkami a trestnou lavicí. Nic lepšího aktuálně ve světě florbalových mantinelů neexistuje a věříme, že i veřejnosti se budou při sledování domácích utkání tyto mantinely líbit. Děkujeme Pardubickému kraji a Městu Vysokému Mýtu za podporu a Míšovi Shánělovi za perfektní zvládnutí obchodní komunikace.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne